Córka Ewy Błaszczyk otwiera własny biznes. Co będzie sprzedawać w sklepie?

2021-07-29 8:39
Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk
Autor: AKPA Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk

Marianna Janczarska (27 l.) podobnie jak mama jest aktorką. Wystąpiła m.in. w serialu "Ślad". Okazuje się, że córka Ewy Błaszczyk (66 l.) nie chce utrzymywać się tylko z gry aktorskiej. Otworzyła właśnie swój biznes, sklep z w własną marką odzieżową MAÑANA.

- Nazywam się Marianna, jestem właścicielką marki MAÑANA. Z wykształcenia jestem aktorką i dziennikarką, ale im jestem starsza, tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie wykształcenie definiuje ludzi, a to, kim są, jacy są i co ich zwyczajnie kręci. Mnie od zawsze kręciło wymyślanie. Tak jest do dziś, a zdaje mi się, że apetyt na to i na świat mam coraz większy. Kocham się wzruszać, ekscytować, przeżywać, czyli najprościej mówiąc w mojej definicji naprawdę żyć, doświadczać - napisała Janczarska na Facebooku.

Marianna Janczarska to córka aktorki Ewy Błaszczyk i nieżyjącego już scenarzysty Jacka Janczarskiego (+54 l.). 100 dni po śmierci ojca, jej siostra bliźniaczka Aleksandra zakrztusiła się tabletką, w wyniku czego wpadła w śpiączkę i doznała spastycznego niedowładu czterokończynowego.

Córka Ewy Błaszczyk po tylu latach zrobiła mamie niespodziankę. Trudno się nie wzruszyć

Przypomnijmy, że niedawno w Warszawie swój butik z ubraniami marki Modlishka miała także Agata Pietras (28 l.). Córce Beaty Kozidrak (61 l.) pozostał sklep w rodzinnym Lublinie w galerii Tarasy Zamkowe.

Jak wygląda młodsza córka Beaty Kozidrak?

Groby mężów znanych gwiazd - Dymna, Dowbor, Santor, Majewska, Lipowska. Tragiczna śmierć męża Maryny z Janosika. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE