Oszustwo, córka Gessler tak nie wygląda? Fani masakrują jej zdjęcia z okładki pisma. Gessler im tego nie darowała

2021-03-12 21:47 ksz
Lara Gessler, córka Magdy Gessler
Autor: Instagram

Córka Magdy Gessler wylądowała na okładce znanego pisma dla kobiet. Lara Gessler pochwaliła się zdjęciami z sesji, która wywołała spore poruszenie wśród fanów. Lara pokazała figurę po porodzie, jednak nie wszyscy uważają, że jest ona prawdziwa. Zarzucają córce Magdy Gessler oszustwo. Zobaczcie, o co jest tyle hałasu. Lara nie wytrzymała i postanowiła postawić swoich obserwatorów do pionu!

Córka Magdy Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko w październiku 2020 roku. Na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imię Nena. Jest teraz oczkiem w głowie swoich rodziców i babci. Magda Gessler zachwyca się swoją wnuczką i jest bardzo dumna ze swojej córki. Lara Gessler została bohaterką najnowszego numeru popularnego czasopisma dla kobiet: - Drodzy! Bardzo mi miło podzielić się z Wami okładką nowego numeru Women’s Health. Na zdjęciach zaprezentowała swoją formę po ciąży. Na ten widok nawet Ewa Chodakowska pogratulowała koleżance figury: - Sztos foty i rewelacyjna forma. Jednak pojawiły się też nieprzychylne komentarze.

Magda Gessler wzbudziła podziw zdjęciem matki. Spójrzcie na te usta! Gessler zabroniła fanom je komentować

Lara Gessler wcale tak nie wygląda? Internauci zasugerowali, że zdjęcia wyszły dobrze, bo zadziałał grafik. Jeden z komentarzy brzmiał: "Photoshopa nie żałowali". Lara Gessler odpowiedziała: - A zdziwiłbyś się niemiły człowieku. Kolejna osoba również nie powstrzymała się od krytyki: "Ładnie, ale grafik tu coś narozrabiał. Nie może być już nic normalnie, tylko przerobione do granic możliwości?". Na to córka Magdy Gessler postanowiła zostawić krótką odpowiedź: -  Jeśli łatwiej Ci tak żyć... Lara nie dała się sprowokować. Co Wy myślicie o formie gwiazdy po ciąży? 

Zobacz, jak mieszka Beata Kozidrak. Ekskluzywne wnętrze, jak przystało na "Królową"! Stylowe dodatki [FOTO]

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze