Czy Kinga z M jak miłość zdradziła Piotrka z Kamilem? Tajemnica wyjdzie na jaw? [WIDEO]

2020-09-18 12:29 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)

Serial "M jak miłość" ma już 20 lat. Jego bohaterowie przez ten czas dojrzeli, poukładali sobie lepiej lub gorzej życie, ale jednak niektóre emocje i wspomnienia są w nich nadal żywe. Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami feralnej imprezy, którą na Deszczowej zorganizuje Kinga. Kobieta, która przechodzi teraz wyjątkowo trudny okres w życiu będzie miała scysję z Kamilem, który przy przyjaciołach będzie chciał ją upokorzyć i wspomni pewien epizod z przeszłości...

Czy Paweł z "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dla Kingi to naprawdę jest wyjątkowo ciężki czas. Osamotniona przez męża, ma na głowie cały dom. W dodatku towarzyszy jej niepokój o to czy Piotrek (Marcin Mroczek) jest jej wierny i czy ich małżeństwo przetrwa kolejną próbę. Dylematy powoduje też to, że Paweł (Rafał Mroczek) cały czas zbliża się do niej. Dobrze, że ma go w pobliżu, gdy tego potrzebuje ale krew nie woda i zarówno u niej jaki i u jej szwagra pojawiają się uczucia, na które nie powinni sobie pozwalać. Rozrywką w tych trudnych chwilach miał być grill, który Kinga organizuje dla przyjaciół. Tam niespodziewanie dojdzie do awantury z Kamilem (Marcin Bosak), który będąc pod wpływem alkoholu powie, że Kinga nie jest wcale taka święta, za jaką wszyscy ją mają i zasugeruje, że kiedyś po pewnej imprezie coś się między nimi wydarzyło.

Więcej o tym i innych wątkach z "M jak miłość" opowiedziała w magazynie #HOT Joanna Konieczna-Krzyżaniak, redaktorka serwisu superseriale.pl. Zobacz wideo.