Czy on wie coś, czego my nie wiemy? Wojewódzki ogłasza otwarcie restauracji w szczycie pandemii

2021-01-24 14:23 dnr
Kuba Wojewódzki
Autor: Instagram/kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki

Najsłynniejszy showman polskiej telewizji komercyjnej zamierza pójść w ślady Bogusława Lindy, Marka Konrata i Zbigniewa Zamachowskiego. Nie chodzi jednak o zapisanie się do szkoły teatralnej, ale o wejście w biznes gastronomiczny! Kuba Wojewódzki ogłosił na Instagramie, że ma zamiar założyć nie jedną, nie dwie, ale całą autorską sieć restauracji! W tym samym poście ogłosił zerwanie wszelkich więzów z knajpą "Niewinni Czarodzieje 2.0" znajdującą się w warszawskiej Elektrowni Powiśle. - Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji (...), nie będę w nich bywał - brutalnie kwituje celebryta.

Premiera najnowszej restauracji prezentera, publicysty i skandalisty Kuby Wojewódzkiego odbędzie się w Gdyni. Następnie celebryta chce rozbudować sieć o lokale w Warszawie i Krakowie, tym samym wywołując przy okazji lawinę komentarzy od fanów, pragnących się dowiedzieć, czy jest szansa na otworzenie (jeszcze nie nazwanej) restauracji m.in. w Białymstoku, Siedlcach i Katowicach. Na chwilę obecną celebryta nie odpowiada na pytania fanów o szczegóły, dając do zrozumienia zdjęciem z plaży w Jastarni, że obecnie chce odpocząć.

Gdynia: Cenieni lekarze zmarli przez koronawirusa. Wzruszające pożegnanie

Jednocześnie kończy się przygoda Wojewódzkiego z restauracją Niewinni Czarodzieje, który współtworzył prezenter TVN wraz ze swym biznesowym partnerem Józefem Krawczykiem. Lokal, który otworzono w lipcu 2019 roku, miał być "wyjątkowym konceptem", "miejscem, jakiego jeszcze nie było", w dwóch trzecich restauracją, a w jednej trzeciej - klubem. Miał łączyć "niezwykły smak, pasję do muzyki i niebanalną rozrywkę". - Dziękuję że byliście - żegnał się z bywalcami obecnie nieczynnego lokalu Wojewódzki.

To było MARZENIE młodych kierowców! Kuba Wojewódzki pochwalił się furą z dawnych lat - ZDJĘCIA

Gwiazdy TVN na kolacji w limuzynie za gruby MILION! Kuba Wojewódzki i Magda Gessler żyją jak KRÓLOWIE - ZDJĘCIA

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Najnowsze