Taniec z gwiazdami: SZOK! To te pary odpadły z show. Co z Justyną Żyłą?

2019-03-08 22:21 DAV
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami drugi odcinek
Autor: Akpa Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami drugi odcinek

Za nami drugi odcinek 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kto wypadł najlepiej i zdobył najwięcej punktów, a kto pożegnał się z produkcją? Finał drugiego odcinka zaskoczył widzów. Z tanecznym show pożegnały się bowiem aż dwie pary!

Za nami wielkie emocje związane z drugim odcinkiem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W ubiegłym tygodniu żadna z par nie pożegnała się z programem, więc zgodnie z zapowiedzią, dziś show opuściły aż dwie gwiazdy i towarzyszący im tancerze. Czyje tańce okazały się najgorsze zdaniem jurorów?

Upadek Dominiki Tajner i Justyna Żyła jak umierający łabędź 

W tym odcinku doszło do pierwszego upadku gwiazdy - szczęścia nie miała Dominika Tajner-Wiśniewska. Celebrytka zaliczyła upadek podczas tańca przez co jury oceniło jej taniec zaledwie na 11 punktów. Taki sam wynik osiągnęła również Justyna Żyła porównana przez Iwonę Pavlović do "umierającego łabędzia". Nie był to jednak najgorszy występ wieczoru. Gimper zdobył jedynie 10 punktów, zamykając stawkę.

Najwyżej oceniono taniec Tamary Gonzalez Perea i Rafała Maseraka - zdobyli oni 28 punktów! Drugie miejsce zajęli Joanna Mazur i Jan Kliment - 23 punkty.

Po tym jak zsumowano punkty jurorów oraz głosy widzów (także te z pierwszego odcinka) program opuścili Ania Jagodzińska w parze z Michałem Jeziorowskim oraz Dominika Tajner-Wiśniewska tańcząca z Wojtkiem Jeschke.

Najnowsze