Doda będzie miała dziecko?! Nie uwierzycie, co kupiła w aptece

2021-07-22 18:14
Doda cierpiała od miesięcy
Autor: Akpa Doda cierpiała od miesięcy

Ale się porobiło. Doda (37 l.) dopiero co ogłosiła rozwód z Emilem Stępniem (44 l.), a do Warszawy przyjechał jej amerykański przyjaciel Max Hodges (40 l.). Para spędziła miły tydzień, nie odstępując się na krok. Czyżby teraz były tego efekty? Bo zaraz po wyjeździe przystojniaka artystka popędziła do apteki po test ciążowy.

Amerykański przyjaciel gwiazdy spędził w Polsce ponad tydzień. Doda pokazała mu Mazury. Tam mieszkali w specjalnie wynajętym domku z dostępem do jeziora. Artystka oprowadziła go też po stolicy. Nie szczędzili sobie czułości, choć piosenkarka zapewnia, że nie planuje nowego związku. Ale czy jej wierzyć?

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ: Doda ma nowego chłopaka?! Jego ręka wędruje nisko [PAPARAZZI]

Doda zarzekała się, że nie chce mieć dzieci. Ustalała to nawet przed ślubem z Emilem Stępniem. Czyżby teraz zmieniła zdanie?

Po wyjeździe jej przyjaciela z USA Doda skupiła się na pracy. W środę udzieliła kilku wywiadów i zajrzała do wytwórni płytowej. Ale okazało się, że tego dnia ma do załatwienia jeszcze jedną ważną sprawę. Po pracy Doda wstąpiła do apteki. Ku naszemu zdumieniu wyszła z niej… z testem ciążowym. Od razu ukryła go w reklamówce, ale ta, na jej nieszczęście, okazała się prześwitująca. Przez siatkę wypatrzyliśmy więc nazwę testu i wizerunek dziecka wydrukowany na jego opakowaniu.

Doda zachowywała pokerową twarz i skryła się za dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Po kupieniu testu poszła na lody. Czy to pierwsza zachcianka ciążowa?

Doda rozstała się z mężem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE