Dorota Szelągowska wyjawiła prawdę o swoim wykształceniu. Mówi o kompleksie

Dorota Szelągowska, TVN
Autor: AKPA Dorota Szelągowska, TVN

Dorota Szelągowska (41 l.) to naczelna telewizyjna dekoratorka i architektka wnętrz. Jej metamorfozy mieszkań i domów pokazywane w TVN i HGTV są bardzo chętnie oglądane. Córka pisarki Katarzyny Grocholi (64 l.) nie jest z zawodu architektem. Nie ma nawet ukończonych żadnych wyższych studiów.

Dorota Szelągowska znana jest z takich programów jak: "Dorota Was urządzi" "Polowanie na kuchnie", "Polowanie na mieszkanie" i "Totalne remonty Szelągowskiej" "Domowe rewolucje", "Tu jest pięknie", czy "Dorota inspiruje". Karierę rozpoczynała jeszcze jako licealistka w programie TVP1 "Rower Błażeja". Potem było m.in. "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN".

Okazuje się, że potrójna rozwódka, nie ma wyższego wykształcenia. - Żałuję strasznie. Studiowałam na dwóch kierunkach: dziennikarstwo i stosowane nauki społeczne. Obu tych kierunków nie skończyłam. I to jest mój kompleks, owszem. Natomiast ja zaczęłam pracę w wieku osiemnastu lat. W ostatniej klasie liceum już pracowałam w telewizji. Poszłam na casting, dostałam się i tak jakoś zostało. Z jednej strony jest to bardzo przyjemne, a z drugiej jak ma się 41 lat i świętuje się 23-lecie pracy, to jest dosyć zabawne - powiedziała Szelągowska rozmowie z Gala.pl.

Dorota Szelągowska została sama. Zostawiły ją najbliższe osoby

Syn Szelęgowskiej jednak zdał maturę. Dostał się prestiżowe studia!

Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze