Edyta Herbuś szczerze o macierzyństwie. Z tej strony jej nie znaliśmy [GWIAZDY BEZ MASKI]

2021-03-06 4:43 tumm
Edyta Herbuś była gościem programu Gwiazdy bez maski
Autor: Akpa

Kobieta, która kończy 40 lat, powinna być mamą i żoną. Takie myślenie ma większość Polaków. Edyta Herbuś (40 l.), która właśnie weszła w ten magiczny wiek, jak na razie nie zdecydowała się na żadną z tych ról. Nie wyklucza jednak, że za jakiś czas się to zmieni. Póki co chętnie spędza czas z trójką dzieci swojego ukochanego Piotra Bukowieckiego (40 l.). – Tworzymy przestrzeń rodzinną, domową, pełną miłości – mówi. W problemie "Gwiazdy bez maski" Moniki Tumińskiej Edyta Herbuś szczerze mówiła m.in. o macierzyństwie. Z tej strony jej nie znaliśmy.

Na palcu pięknej aktorki i tancerki od pewnego czas lśni pierścionek zaręczynowy. Fani gwiazdy wypatrują momentu, kiedy Edyta stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda, która niechętnie mówi o swoich planach, ubolewa nad stereotypem, że kobieta w jej wieku powinna być mamą i żoną.

– Jest tendencja do tego, żeby mówić nam, kobietom, co powinnyśmy i co jest OK, a co nie. Sama się spotykam z tym, że ktoś na Instagramie ma tupet, żeby mi powiedzieć, że już powinnam mieć dzieci albo dlaczego jeszcze nie mam ślubu. A ja sobie wtedy myślę... „A dlaczego miałabym go mieć?”. Dlaczego to nie jest oczywiste, że każdy człowiek ma prawo do swoich wyborów? Pozwólmy mu żyć tak, jak chce – stwierdziła w programie Moniki Tumińskiej „Gwiazdy bez maski”. – Jedne kobiety mają dzieci, inne nie. Może te osoby nie zadały sobie pytania: „Czy ja naprawdę tego pragnę i tego potrzebuję?” – dodaje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Herbuś obchodzi dziś 40. urodziny. Zobacz jak zmieniała się przez lata. Tych zdjęć nie widzieliście!

Edyta, która odnalazła szczęście u boku Piotra, coraz częściej zaczyna myśleć o macierzyństwie. 

Mam teraz taki moment, że myślę „Dlaczego nie?”. Niech czas pokaże, jakby to wzbogaciło dzisiaj moje życie. Poza tym mam partnera, który ma dzieciaki, więc żyję na co dzień w takiej przestrzeni rodzinnej. Są dzieciaki, są dwa psy, wspólnie mieszkamy i tworzymy przestrzeń rodzinną, domową, pełną miłości, dlatego nie odczuwam żadnego braku, ale nie wykluczam tej ewentualności, że może w najbliższym czasie się zdecyduję, kto to wie? – zdradza gwiazda.

W programie "Gwiazdy bez maski" Edyta również opowiedziała o swojej firmie "Her by Love". Więcej na ten temat znajdziecie w materiale wideo, albo TUTAJ

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze