Ewa Farna tragicznie rozpoczęła rok. Teraz ma powód do radości, co za niespodziewany obrót spraw

2021-03-02 13:15 dav
Ewa Farna będzie oglądała Przyjaciele
Autor: AKPA Ewa Farna będzie oglądała Przyjaciele

Ewa Farna na początku roku przekazała za pomocą Instagrama smutne wiadomości. "Ja pierniczę, no co za początek roku! Po prostu tragedia" - pisała zrozpaczona piosenkarka, która została pozbawiona ulubionej rozrywki. Na szczęście wkrótce sytuacja może się zmienić! Kiedy? Wiemy!

Ewa Farna doskonale odnajduje się w roli żony i matki. Świetnie łączy karierę zawodową z życiem rodzinnym. Ostatnio znajduje także czas na drobne przyjemności. Na początku roku przekazała jednak smutne wiadomości. Co się stało? Z platformy streamingowej zniknął ulubiony serial gwiazdy "Przyjaciele"!

- Muszę wam o czymś powiedzieć. Początek roku 2021: lockdown. I co się dowiaduję? Zabrali mi z Netlixa "Przyjaciół", nie ma tam "Przyjaciół", ani jednego odcinka. Ja pierniczę, no co za początek roku! Po prostu tragedia! Ja nie wiem, co ja będę robiła, więc postanowiłam zdradzić Netflixa i odpaliłam HBO GO i w ciągu jednego dnia obejrzałam wszystkie odcinku "Undoing" z Nicole Kidman - powiedziała Ewa Farna i napisała, że to dla niej prawdziwy cios i odebrano jej jedną z przyjemności.

Zrozpaczona Ewa Farna w środku nocy przekazała wiadomość ze swojego domu. Nowy rok rozpoczął się dla niej prawdziwą tragedią

Faktycznie, serial zniknął z Netfliksa i do dziś nie jest dostępny. Jak jednak informuje jeden z branżowych serwisów - wkrótce "Przyjaciele" znowu będą dostępni w internecie! Tym razem w serwisie HBO GO! 

Jak poinformowało dzisiaj Biuro Prasowe HBO, serial „Friends” już 15 kwietnia trafi do biblioteki serwisu. Na HBO GO pojawią się wszystkie sezony produkcji, czyli 236 odcinków.

Na HBO ma też pojawić się specjalny odcinek „Przyjaciół”. Wezmą w nim udział wszyscy główni bohaterowie serialu: Courteney Cox, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Produkcja specjalnego odcinka została opóźniona przez koronawirusa. 

Ewa Farna i inni fani serialu mają więc powód do radości!

"Tajemnica zawodowa" miała być hitem, widzowie nie mają litości. Czy to "klątwa Cezarego Pazury"?

Zobacz, co fryzjer zrobił z Ewą Farną! W bardzo jasnym blondzie wygląda zabójczo!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze