Ewa Farna robi furorę w Nowym Jorku. Tego nikt się nie spodziewał!

2021-06-16 15:38
Ewa Farna
Autor: AKPA

Ewa Farna to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Karierę zrobiła nie tylko w naszym kraju, ale także w Czechach, które są jej drugim domem. Autorka hitu "Cicho" podbija kolejne państwo! Teraz pora na Stany Zjednoczone. Ewa Farna robi furorę w Nowym Jorku na Time Square! Tego, co wydarzyło się w tym słynnym miejscu nikt się nie spodziewał. Sami zobaczcie o co chodzi i co Ewa Farna robi w USA. Szok!

Ewa Farna to wokalistka, która zrobiła wielką karierę. Utalentowana artystka od lat jest obecna na polskim rynku muzycznym i podbija serca fanów kolejnymi hitami. "Cicho", "Bez łez", a niedawno "Ciało" to znane hity Ewy Farnej. Ostatni utwór promowany był niedawno w aplikacji Spotify, a teraz wielki szok wywołała obecność wokalistki w Nowym Jorku na Time Square! O co chodzi? Ewa Farna robi furorę w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tam pojawiło się gigantyczne zdjęcie Ewy Farnej z logo Spotify. Czy to pomoże gwieździe w rozwoju kariery? Wytwórnia Warner Music Polska pisze: - Ewa Farna nie musi "czekać rok żeby wykupić billboard na Manhattanie", bo ma go dziś! - czytamy. Również polsko-czeska wokalistka odniosła się do tego zdarzenia: - Time Square, New York City, RIGHT NOW! AAAAAA (...) Ciało, wreszcie nie chcieli go zmniejszać... W takich wypadkach lubię jak jest grubo - pisze Farna. Sami zobaczcie!

ZOBACZ: Syn Anny Kalczyńskiej okropnie cierpi. To, co go spotkało rozrywa serce. Rodzina prezenterki w żałobie

Zobacz, co fryzjer zrobił z Ewą Farną! W bardzo jasnym blondzie wygląda zabójczo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE