Ewa Kasprzyk ujawnia, że weźmie ślub z dala od Polski. Padniecie, gdy poznacie szczegóły wielkiego dnia!

2021-02-26 8:47 Magdalena Guss-Gasińska
Ewa Kasprzyk ujawnia, że weźmie ślub z dala od Polski. Padniecie, gdy poznacie szczegóły wielkiego dnia!
Autor: DDTVN Ewa Kasprzyk ujawnia, że weźmie ślub z dala od Polski. Padniecie, gdy poznacie szczegóły wielkiego dnia!

Gwiazda "Przyjaciółek" i serii reklam sklepu meblowego zdradziła, że już niedługo weźmie ślub! Ewa Kasprzyk w "Dzień Dobry TVN" przedstawiła swojego ukochanego, którego długo ukrywała przed światem. Poznajcie szczegóły zaplanowanej ceremonii i poznajcie Michała Kozerskiego.

W wiosennej ramówce TVN zadebiutuje show „Power cokole”. Na ekranie zobaczymy zmagania znanych par. W programie udział wzięła między innymi Ewa Kasprzyk z ukochanym, którego do tej pory ukrywała przed światem. 

- Jesteśmy za sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy - powiedziała gwiazda w „DDTVN”.

ZOBACZ: Gwiazda Teleexpressu zmieniła fryzurę. Wygląda jak Britney Spears

O tym związku krążyło wiele plotek. Na ekranie śniadaniówki Michał Kozerski zdementował pogłoski o tym, że z Ewą poznał się w Turcji:

- Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni - wyjaśnił.

CZYTAJ: Paulina Banaszek z Energy Girls: Partner lubi patrzeć jak seksownie tańczy

Okazuje się, że para poznała się w Gdańsku nad Motławą. Do zaręczyn doszło jednak w Grecji. Było romantycznie, choć nie do końca tak jak sobie to wymarzyli.

- Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem - wspomina aktorka.

A jakie są ich ślubne plany? Wiadomo już, że Ewa Kasprzyk i jej narzeczony chcą złożyć sobie przysięgę w RPA w Mozambiku. Z dala od Polski, od błysków fleszy, marzenie każdej sławnej osoby! 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze