Górniak i Figurski rozprawią się z HEJTEM w programie Wojewódzkiego

2019-11-26 18:33 KSZ
Edyta Górniak i Michał Figurski. Kuba Wojewódzki Show
Autor: Instagram Edyta Górniak i Michał Figurski. Kuba Wojewódzki Show

Kuba Wojewódzki postawił dziś na bardzo kontrowersyjnych gości. Zawita do niego Edyta Górniak oraz Michał Figurski. Ta dwójka będzie miała sporo do opowiedzenia. Być może rozwieją plotki na swój temat.

Po 9 latach u Kuby znów pojawi się Edyta Górniak. Piosenkarka ma swój program w TVN -  "My Way", w którym uczy się jeździć autem i flirtuje ze swoim instruktorem. Wojewódzki napisał na swoim Instagramie, że zaprosił gwiazdę, po sporej ilości obelg, którymi obdarzyli ją widzowie. Komentarze pod ich wspólnym zdjęciem wiele mówią o stosunku do Edyty Górniak:

- Jeden z najlepszych głosów w PL od kilku dekad. Szkoda, że się rozdrabnia na płytkie programy.

- Nie przepadam za Edytą, ale lubię Kubę, więc obejrzę.

- A o czym będzie rozmowa ?? Bo oprócz Eurowizji sto lat temu to Edyta Górniak nie zrobiła nic.

Drugim gościem Kuby będzie Michał Figurski. Dziennikarz również nie zbiera pochlebnych opinii na swój temat. Sam odniósł się do zaproszenia do programu na swoim Instagramie: -Słyszałem, że przywiodło mnie tam parcie na szkło i lans na chorobie.. Figurski prowadzi program w Radiu Zet, w którym rozmawia z gwiazdami i specjalistami na temat różnych chorób. Dziennikarz od lat zmaga się z cukrzycą: -TAK, lansuję się na cukrzycy, by mówić o niej głośno i pomóc wszystkim, którzy nie chcą o niej słyszeć w codziennych okolicznościach, tym samym udając, że nie ma tematu. Dzięki za zaproszenie.

Czy Górniak i Figurski odczarują dziś swój wizerunek? Oglądajcie Kubę o 22:30 w TVN. 

Najnowsze