Gwiazda "Na dobre i na złe" urodziła. Pokazała zdjęcia inne niż wszyscy

2021-07-28 19:52
Anna Karczmarczyk urodziła
Autor: AKPA Anna Karczmarczyk urodziła

Aktorka Anna Karczmarczyk urodziła swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwa była gwiazda "Na dobre i na złe" pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Karczmarczyk podziękowała za opiekę, jaką otrzymała w jednym z popularnych warszawskich szpitali. Aktorka świętuje narodziny syna, publikując zdjęcia w sieci. Jednak nie przedstawiają one tego, czego mogliby oczekiwać jej fani. Karczmarczyk nie zrobiła tego, co zwykle jest praktyką innych gwiazd. Zobaczcie, w jaki sposób Anna oznajmiła, że wreszcie została mamą.

Anna Karczmarczyk to aktorka znana z takich seriali jak: "Na Wspólnej", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", w którym występowała najdłużej, bo od 2013 do 2018 roku. Widzowie mogli poznać ją w filmie "Galerianki", gdzie w 2009 roku zagrała główną rolę. Sławę przyniosły jej również takie produkcje: "Wkręceni 2", "Polityka", "Pitbull. Nowe porządki". Gwiazda zwyciężyła w parze z Jackiem Jeschke w finale piątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Później występowała w innym tanecznym show, tym razem w TVP2 w "Dance Dance Dance". Karczmarczyk w 2018 roku poślubiła ukochanego Pascala Litwina, z którym zaszła w ciążę. Aktorka jest już po porodzie:- My już we troje 🤍. 

Anna Karczmarczyk podziękowała za opiekę personelowi szpitala, w którym często rodzą znane osoby. Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda 😅 - zażartowała na Instagramie.

Aktorka postanowiła nie dzielić się z fanami zdjęciami noworodka. Opublikowała więc swoje zdjęcia, prezentując szczęście na twarzy. Być może zdecyduje się później pokazać dziecko, ale na razie na jej profilu można obejrzeć jedynie sesje z ciążowym brzuszkiem. 

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!

ZOBACZ: Kasprzykowski podpadł kolejnej aktorce. Ostra kłótnia w sieci. Wtrącili się fani

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE