Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagrała piosenkę o KORONAWIRUSIE! [WIDEO]

2020-03-24 16:27 TUMM
Szampan na ukulele - Magda Bereda zaskoczyła swoich fanów
Autor: screen z YouTube/Magda Bereda Szampan na ukulele - Magda Bereda zaskoczyła swoich fanów

Koronawirus cały czas się rozprzestrzenia. Gwiazdy, które nie są przyzwyczajone do siedzenia w domu, muszą w nich pozostać. Jednak żeby się nie nudzić znajdują sobie ciekawe zajęcia. Tak też zrobiła Magda Bereda (24 l.). Gwiazda, którą widzowie poznali bliżej dzięki "Tańcu z gwiazdami" nagrała piosenkę o koronawirusie. Posłuchajcie!

Magda Bereda, to młoda gwiazda, która jest influencerką, ale przede wszystkim utalentowaną wokalistką, która wielu zachwyca swoim aksamitnym głosem. Karierę zaczęła od nagrywania coverów. Wykonała m.in. "Despacito" czy "Przez Twe Oczy Zielone". Obecnie Bereda publikuje w serwisie YouTube własne utwory. 

Dziewczyna, która była jedną z gwiazd 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie zamieściła kolejny utwór. Tym razem piosenkarka zaśpiewała o tym co dzieje się obecnie na świecie, czyli o koronawirusie. Magda w swojej piosence apeluje do ludzi, by zostali w domach.

- Kiedy dowiedziałam się, że koronawirus trafił już do Polski, wróciłam do rodzinnego domu. Mieszkamy w małej miejscowości, gdzie jest dużo mniej ludzi niż w Warszawie. Pomyślałam, że to będzie dobry czas, by wrócić do starych czasów, kiedy to właśnie w moim pokoju tworzyłam wszystkie piosenki. Jakoś tak mnie natchnęło, że późną porą zaczęłam pisać tekst o tym wszystkim, co teraz się dzieje na świecie. Nie mogłam patrzeć na pokazywanie w Internecie jak właśnie teraz ludzie wychodzą ze znajomymi. Było to dla mnie bagatelizowanie wszystkiego i myślenie wyłącznie o sobie. Napisałam część tekstu, potem dopisałam melodię. Zawsze zanim wrzucę coś do Internetu, to pytam bliskich, czy im się podoba. Zapytałam mojego brata - Adriana. Od razu powiedział, że mu się podoba. Razem dopisaliśmy resztę tekstu i zaczęliśmy śpiewać. Nie zostało nam nic innego niż nagranie - powiedziała "Super Expressowi".

Piosenka spodobała się fanom Beredy, którzy zasypali ją pozytywnymi komentarzami. 

- Wrzuciliśmy i nagle posypały się cudowne komentarze od rodziców i dziadków dzieci oraz młodzieży. Byliśmy myśli, że jeśli choć jedna osoba dzięki tej piosence zostanie w domu, to będziemy szczęśliwi. Okazało się, że piosenka dotarła aż do 4 milionów osób. A ja cieszę się jeszcze bardziej, bo spędziłam czas z moim bratem. Ostatnio tego czasu bardzo brakowało i chyba razem potrzebowaliśmy pobyć razem. Nie spodziewaliśmy, że odbędzie się to w taki sposób i odbije się tak szerokim echem -dodała. 


Posłuchajcie!

Najnowsze