Gwiazda TVN z nowym chłopakiem? Fani myśleli, że to dla niego zostawiła męża!

2021-02-23 11:48 bilbo
Anna Skura.
Autor: Instagram Anna Skura.

Anna Skura, blogerka i uczestniczka programu "Agent Gwiazdy"3 niedawno poinformowała fanów o rozstaniu z mężem. Para rozeszła się w zgodzie. Blondynka wraz z ukochanym Markiem (już byłym ukochanym) zapewniła, że pozostanie w przyjacielskich relacjach. Tymczasem celebrytka już lansuje się w towarzystwie kogoś innego! Kto to taki?

Anna Skura jest blogerką i podróżniczką, a szersze grono widzów poznało ją w programie "Agent Gwiazdy". Celebrytka bardzo aktywnie udziela się na Instagramie i to właśnie tam dzieli się wszystkimi smaczkami ze swojego życia prywatnego. 

Ledwo miesiąc temu poinformowała, że rozstaje się z mężem. Decyzję podjęli wspólnie i zapewnili, że wciąż będą się przyjaźnić. Są rodzicami 2,5 letniej Melodii i oboje chcą mieć czynny udział w jej wychowaniu. 

ZOBACZ: Gwiazdor "Pitbulla" przytył! Teraz chce wziąć się za siebie. Fani: To przez ojcostwo!

ZOBACZ: To koniec! Anna Skura się rozwodzi. Wydała smutne oświadczenie

Tymczasem celebrytka pokazała się na Instagramie w towarzystwie kogoś innego! YouTuber Łukasz Jakubiak przeprowadzający niegdyś wywiady z gwiazdami również pokochał podróże. Teraz towarzyszy Ani w dżungli! Myślicie, że tamtejsze warunki i gorące temperatury ich do siebie zbliżyły? Internauci węszą romans! 

"Nie, Luki nie jest moim chłopakiem, a szkoda! Tak fajny face" - napisała na Instagramie Ania Skura pokazując jak wspólnie zajadają się słodkimi, egzotycznymi owocami. Kto wie... Może coś z tego będzie? 

Anna Skura i Łukasz Jakubiak
Autor: Instagram Anna Skura i Łukasz Jakubiak
Najnowsze