Ida Nowakowska w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła w "Pytaniu na śniadanie". W którym jest miesiącu?

2021-01-26 10:52
Ida Nowakowska
Autor: Akpa Ida Nowakowska

Ida Victoria Nowakowska-Herndon (30 l.) poinformowała widzów "Pytania na śniadanie", że spodziewa się dziecka. Tancerka i prezenterka TVP2 zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Jej pierwsze dziecko ma przyjść w maju. Płci na razie nie chciała ujawniać.

Ida Nowakowska dziecka spodziewa się z mężem, Amerykaninem Jackiem Herndonem, którego poślubiła w 2015 roku, gdy mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyła Wydział Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles oraz nauki polityczne ze specjalizacją w relacjach międzynarodowych.

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska to córka znanego pisarza Marka Nowakowskiego (+79 l.). Swoją karierę zaczynała jako niespełna 17-latka w "You Can Dance". Potem solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, występowała w Studio Buffo i tańczyła w Metropolitan Opera i w Lincoln Center. Zagrała także główną rolę w filmie "Out of Reach" u boku Stevena Seagala. Z Telewizją Polską związana od 2018 roku.  Była prowadzącą kulinarny talent-show "Bake Off Junior", "The Voice Kids" oraz jurorowała w "Dance Dance Dance".  W "Pytaniu na śniadanie" od 2019 roku.

- aaa co za wspaniałe wiadomości o poranku - nasza Ida czeka na dziecko Bardzo się cieszymy, jesteśmy wzruszeni i gratulujemy, już nie możemy się doczekać. Kochana Iduniu  będziesz wspaniałą mamą, życzymy Wam szczęścia bez końca Twoje i Wasz - czytamy wpis programu "Pytanie na śniadanie".

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE