Problemy z alkoholem Ilony Felicjańskiej. Historia choroby, skandale

2020-09-24 5:00 wp
Ilona Felicjańska Montana - historia choroby alkoholowej
Autor: Instagram Ilona Felicjańska Montana - historia choroby alkoholowej

Ilona Felicjańska (50 l.) to jedna z czołowych celebrytek, które nie stronią od skandali. Jeden goni drugi, a końca nie widać! Wielka kariera, a później upadek na dno. Okazuje się, że problemem Felicjańskiej był w dużej mierze alkohol. Poznajcie historię choroby alkoholowej Ilony Felicjańskiej.

Wszystko zaczęło się od pierwszego i jak dotąd chyba największego skandalu z udziałem Felicjańskiej. Jednak na jednym się nie skończyło. Poznajcie skandale z udziałem Ilony Felicjańskiej, jej wybryki i historię choroby alkoholowej.

Ilona Felicjańska - wypadek

W 2010 roku doszło do pijackiego wybryku, który do tej pory ciągnie się za byłą modelką. Została wtedy skazana za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Pijana szalała po ulicach warszawy! Ilona Felicjańska siedziała za kierownicą alfa romeo, mając prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu! Musiała wytrzeźwieć przed złożeniem zeznań na komisariacie. Z powodu mocnego stanu upojenia, nie była w stanie rozmawiać z policjantami. Wkrótce usłyszała wyrok: rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz zatrzymania prawa jazdy na trzy lata. Ta jedna noc okazała się ogromnym koszmarem dla celebrytki.

Celebrytka publicznie przyznaje się do choroby alkoholowej

Po roku od wypadku Felicjańska publicznie przyznała się do choroby alkoholowej. Na kanapie "Dzień Dobry TVN" wyznała, że ma problemy z alkoholem i już w 2003 roku starała się walczyć na odwyku: - Tak mam problem... Jestem uzależniona... To choroba... Dostałam diagnozę, że jestem nieuleczalnie chora - mówiła. Niestety, aż do dziś zmaga się z piciem. Wszystko odbiło się na jej dzieciach. Felicjańska straciła prawo opieki nad swoimi synami - Adamem i Maciejem. Rozwiodła się także z mężem Andrzejem Rybkowskim w 2012 roku.

Videoblog Ewy Wąsikowskiej: Ciąża Rosati, Toxic Fucker i powrót do picia Felicjańskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Felicjańska ma problemy finansowe

Ilona Felicjańska miała też wiele innych problemów, które okazały się skutkami choroby alkoholowej. Wśród nich były też finansowe: - Od kilku tygodni Ilona znów mieszka ze swoim byłym mężem i dziećmi. Musiała tam wrócić, by nie stracić domu. Andrzej nie spłacał go i nieruchomość została zadłużona na ponad 400 tys. zł. Ilona wróciła tam, by uregulować długi i odzyskać synów. Na szczęście mieszkanie jest dwupoziomowe i całkowicie mija się z byłym mężem. Teraz jest gotowa, by zawalczyć o synów - powiedział "Super Expressowi" wiele lat temu przyjaciel rodziny. Z biegiem lat Felicjańska starała się ułożyć sobie życie na nowo.

Ilona Felicjańska: Kradłam dzieciom pieniądze na wódkę!

Nowy partner i kolejne skandale

Felicjańska w 2019 roku miała nawrót choroby alkoholowej. Trafiło do Włoch, gdzie odbyła terapię. Tam towarzyszyli jej synowie i partner Paul Montana. Ilona Felicjańska i Paul Montana co jakiś czas przechodzą kryzysy w związku. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że mimo wielkiej miłości odchodzi od Montany. Podczas tego związku wydarzyło się wiele skandali. Jednym z nich jest afera z niejakim pobiciem męża przez Felicjańską w USA. Montana miał pokazać też gorące zdjęcia z udziałem celebrytki. Wyciekły do sieci i wywołały ogromną burzę. Co jeszcze zaprezentuje nam Ilona Felicjańska?

Najnowsze