Jadwiga z "Sanatorium miłości" w dżinsach z dziurami pokazuje wysportowaną sylwetkę [GALERIA]

2021-06-21 14:43
Jadwiga z Sanatorium miłości korzysta z uroków życia. Chce zostać kowbojem?
Autor: AKPA

Jadwiga Schwebs Kostkiewicz to uczestniczka trzeciej edycji "Sanatorium miłości"! Kuracjuszka zdobyła tytuł Królowej Turnusu, a podczas pobytu w Polanicy Zdroju nawiązała relacje ze Zdzisławem. Tylko im widzowie wróżyli jakąkolwiek przyszłość. Dziarska seniorka stara się korzystać z życia ile się da! Okazało się, że poza tańcem ma też inną pasję! Uczestniczka "Sanatorium miłości" w kowbojskim wydaniu! Zobacz galerię.

Słynna Operetka! Jadwiga Schwebs Kostkiewicz była jedną z uczestniczek "Sanatorium miłości 3". Wraz z Haliną, jako drugą Królową, oraz Zdzisławem otrzymała królewski tytuł. Widzowie mieli nadzieję, że jej relacja ze Zdzisiem rozkwitnie po programie. Jak widać nic z tego nie wyszło. Informowaliśmy ostatnio, że Zdzisław ma już nową partnerkę! Co na to Operetka? Nie wiadomo. Co więcej, Jadwiga przyjaźniła się w programie ze swoją współlokatorką Haliną. Niestety, ich relacja również nie trwała długo. Panie pokłóciły się za pośrednictwem mediów społecznościowych! Mimo to, Jadwiga stara się korzystać z życia z całych sił! Poza tańcem, który jest jej ogromną pasją, kobieta spędza czas jeżdżąc konno! Jej wygimnastykowane ciało wręcz zachwyca! W podartych spodniach i kowbojskim kapeluszu dzielnie zasiada na grzbiet konia! Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze