Jak widzowie oceniają duet Drzyzgi i Woźniak-Starak? Nie szczędzą słów krytyki [WIDEO]

2020-09-24 19:51 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po pierwszym nagraniu DD TVN
Autor: Marek Kudelski Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po pierwszym nagraniu "DD TVN"

Programy śniadaniowe zaskoczyły widzów zmianami, jakie przyszły wraz z jesienną ramówką telewizyjną. Zarówno "Dzień dobry TVN", jak "Pytanie na śniadanie" postawiły na nowe duety prowadzących. Dużo emocji wzbudziło pojawienie się przed kamerą Agnieszki Woźniak-Starak (42 l.), która dokładnie rok po tragicznej śmierci swojego męża powróciła do pracy. Edward Miszczak (65 l.) - dyrektor programowy TVN - wymyślił, że dobrze sprawdzi się ona w parze z Ewą Drzyzgą (52 l.). Jak ten pomysł oceniają widzowie?

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Edward Miszczak lubi kontrowersje i nawet podczas konferencji ramówkowych zasłynął ze swoich kąśliwych komentarzy, których nie szczędzi konkurencji. Wszystko z uśmiechem i klasą, ale tak, żeby jednak szpilkę wbić. Teraz chyba fani konkurencyjnych stacji telewizyjnych postanowili mu się odwdzięczyć pięknym za nadobne, ponieważ pod wieloma tekstami w internecie oraz mediach społecznościowych znalazło się sporo komentarzy krytykujących jego najnowszy pomysł. Chodzi oczywiście o nowy duet prowadzących program "Dzień dobry TVN". Para Drzyzga- Woźniak-Starak miała być hitem, natomiast wiele jest głosów, że panie nie bardzo potrafią się zgrać na antenie i widać gołym okiem, że dwie doświadczone dziennikarki dopiero się docierają.

Same przyznawały, że nie miały jeszcze okazji ze sobą pracować, więc jest to dla nich spore wyzwanie, a cała sytuacja pokazuje, że dwie mocne osobowości telewizyjne wcale nie muszą być gwarancją natychmiastowego sukcesu. Trzymamy więc kciuki za to, by wypracowały swój wspólny styl pracy i zdobyły serca widzów, którzy jak widać są bardzo wymagający.

Więcej o tym w rozmowie z Aleksandrą Pawłowską, dziennikarką "Magazynu Super Express TV". Zobacz wideo.

Najnowsze