Polski aktor porównał się do Trumpa: Szczury zaatakowały i nie mam już swojego konta

2021-01-14 10:28 mga
Jarosław Jakimowicz
Autor: wbf

Jarosław Jakimowicz zablokowany na Facebooku. Aktor znany z "Młodych wilków", który ostatnio jest ekspertem TVP Info, poinformował, że stracił dostęp do swoich kont na najpopularniejszym portalu społecznościowym świata. - - Nie żal mi, nie będę ubiegał się o ponowne przyznanie dostępu. Jedyna strata to taka, że robiłem dzięki Facebookowi trochę dobra, teraz to przepadnie - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl. Przy okazji porównał się do prezydenta USA Donalda Trumpa.

Dla Jarosława Jakimowicza to kolejna blokada na Facebooku. Wcześniej miało to miejsce w lipcu, wrześniu i październiku 2020 roku. Wówczas blokowano aktora na miesiąc. Ostatni raz za wpisy o Strajku Kobiet i poparciu, jakiego udzielił publicznie na portalu społecznościowym Straży Narodowej.

W trakcie programu „Jedziemy!” w TVP Info powiedział o kolejnej blokadzie. Zrobił to także na Instagramie. - Szczury zaatakowały i nie mam już swojego konta, jak Donald Trump - stwierdził aktor.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl zdradził, co mogło być powodem blokady. Wiele na to wskazuje, że Jakimowicz może już nie odzyskać swojego konta na Facebooku.

Takimi BRYKAMI jeżdżą gwiazdy TVP. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz mają odmienne gusta - ZDJĘCIA

- Schemat jest prosty: najpierw ktoś mnie obraża najgorszymi słowami na Facebooku, potem ja odpowiadam mu podobnie, ponieważ jestem impulsywny. Naprawdę nie chciałby pan słyszeć tych słów, jakimi mnie obrażają, najgorsze. I wówczas ten człowiek, któremu odpowiadam podobnie, zgłasza mnie Facebookowi, który mnie blokuje. A obrażają mnie ludzie, których na oczy nie widziałem. Ja już jestem „recydywistą” w tych blokadach, to się zdarzało często. Teraz wygląda na to, ze na dobre. Być może nie powinienem tak gwałtownie odpowiadać napastliwym trollom, ale taki mam charakter, a nie inny - przyznał. 

Aktor nie zamierza się odwoływać do Facebooka.  - Tam awet nie ma do kogo napisać w tej sprawie, zresztą już mnie to nie interesuje i nie zależy mi na tym. Jedyna strata to taka, że robiłem dzięki Facebookowi trochę dobrych akcji, fundowałem np. obiady dla bezdomnych czy pomagałem dzieciakom w Senegalu. Trudno, znajdę inny sposób - zakończył.

Wydało się! Wiemy, czym zajmuje się syn Jakimowicza. Tata nie będzie z niego dumny?

Aktorka TVP zieje FURIĄ „Ty larwo trzęsąca d…! Ty bezmózga kreaturo!”. Co ją tak rozwścieczyło?
Najnowsze