Jesienna ramówka TVP: Znamy kolejnych jurorów programu "Czar par"

2019-08-22 22:20 wp
Nowi prowadzący Czar par
Autor: AKPA Nowi prowadzący "Czar par"

Na widzów TVP czeka zupełnie nowa odsłona programu "Czar par". Show było emitowane w latach 90. Jednak tym razem, powróci w odświeżonym formacie! Telewizja Polska ujawniła kolejnych jurorów słynnej produkcji.

Już we wrześniu na antenie TVP pojawi się kultowy program lat 90. - "Czar par". Był emitowany na "Jedynce" w latach 1993-96, a prowadzili go Krzysztof Ibisz (54 l.) i Hanna Dunowska (+60 l.). W odświeżonej wersji programu zobaczymy zupełnie nowe twarze. Prowadzącymi show będą Maciej Kurzajewski (46 l.) i Izabella Krzan (24 l.). Już od kilku dni wiemy, że w roli jurorów wystąpi Katarzyna Cichopek (37 l.) z mężem Marcinem Hakielem (36 l.). Nie będą to jednak nie wszyscy oceniający!

Zobacz także: Kasia Cichopek z mężem w "Czar Par"!

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP mogliśmy zobaczyć kolejną parę jurorów! Będzie to znane małżeństwo. W tej roli wystąpią: Radosław Pazura i Dorota Chotecka. Co prawda małżonkowie nieczęsto pojawiają się na ściankach, a prym w mediach wiedzie brat Radosława - Cezary Pazura. Mimo to, mamy nadzieję, że świetnie sprawdzą się w roli jurorów! Emisja pierwszego odcinka programu "Czar par" już we wrześniu na antenie TVP.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka
Autor: AKPA Radosław Pazura i Dorota Chotecka
Radosław Pazura i Dorota Chotecka
Autor: AKPA Radosław Pazura i Dorota Chotecka