Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ŚLUB! Historia ich MIŁOŚCI [GALERIA]

2014-12-27 13:04 Paula

W Święta Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Parą byli od 11 lat, a owocem ich związku jest 5-letnia córeczka Janina. Chociaż w ich życiu nie zawsze było kolorowo, wszystko skończyło się ślubem! Jak się poznali? W rodzinnym Toruniu, z którego oboje pochodzą? Przeczytaj historię ich wielkiej miłości!

Koroniewska i Dowbor byli parą od 11 lat, ale dopiero teraz postanowili ślubować sobie miłość do końca życia! Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 roku. To wtedy Maciej Dowbor przyszedł na plan „M jak miłość”, by przeprowadzić wywiad z Joanną. Ona była wtedy jedną z najbardziej gorących postaci serialu, a jej bohaterka wciąż przeżywała miłosne uniesienia i zmieniała mężów!

Czy od razu między nimi zaiskrzyło? Wcale nie! Maciek spóźnił się na wywiad, więc ona nie była dla niego miła i mówiła mu na „pan”, było oficjalnie. Co więcej, gdy Dowbor dowiedział się, że na porozmawiać z Koroniewską i zobaczył jej zdjęcia z planu powiedział: „Z tą wieśniarą?!”. Mimo tego wymienili się numerami telefonów i postanowili spotkać. Aktorka przyznała później w wywiadzie, że pomyślała o nim jako o osobie bardzo do siebie podobnej. I chociaż ich pierwsze spotkanie nie było najlepsze, to już pierwsza randka sprawiła, że zakochali się w sobie po uszy!

Zobacz: Dowbor i Koroniewska wzięli ślub po 11 latach narzeczeństa

Najpierw para ukrywała się i nie chciała chwalić się swoim uczuciem. Woleli w spokoju, z dala od błysku fleszy i kolorowych okładek układać swoje życie. W 2009 Joanna i Maciej zostali rodzicami. Na świat przyszła ich pierwsza córeczka Janina.

Koroniewska i Dowbor rozstali się, ale teraz wzięli ślub!

Niestety, nie zawsze było między nimi tak różowo. W 2012 gruchnęła wiadomość, że Dowbor i Koroniewska rozstali się! On miał podobno kochankę w Krakowie. Ich miłość na kilka miesięcy legła w gruzach. Na szczęście Joanna nie poddała się, a jej kariera nabrała tempa. W końcu Koroniewska i Dowbor doszli do porozumienia i połączyli, mądrzejsi o życiowe doświadczenia. Teraz w Boże Narodzenie stanęli na ślubnym kobiercu i wzięli ślub!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze