Julia Wieniawa: Dwa lata w show-biznesie, dwa miliony na koncie!

2019-02-19 5:25 PAM, rp, xs

Julia Wieniawa (21 l.) najwyraźniej nie ogląda się za siebie i nie płacze po swojej pierwszej prawdziwej miłości. Antek Królikowski (30 l.) to już przeszłość, choć aktorka będzie mu wdzięczna jeszcze długo. Wszak to on wprowadził ją do show-biznesu. To dzięki niemu zarobiła pierwszy swój milion. Drugi zarobi już jako singielka.

Wieniawa niedawno przedłużyła kontrakt reklamowy z niemiecką marką obuwniczą. „Super Express” dowiedział się nieoficjalnie, że za bycie ambasadorką butów Deichmann na jej konto może wpłynąć nawet pół miliona złotych. Ale to nie koniec. Do tego dochodzą jeszcze gaże za udział w serialach i filmach. Gwiazda „Rodzinki.pl” obecnie jest w trakcie zdjęć do nowej produkcji Polsatu „Zawsze warto”. Gra tam jedną z głównych ról. Za jeden dzień zdjęciowy może dostawać ok. 5 tys. zł. Wiadomo już, że dostała też inną intratną propozycję filmową. Najmarniej w ciągu roku wyciągnie z tego w sumie za to 350-400 tys. zł.

Julia świetnie zarabia też na „bywaniu”. Wizyta młodej gwiazdy na imprezę i pozowanie na ściance to dla organizatora to koszt 15 tysięcy złotych. A takich płatnych wyjść może zaliczyć nawet kilkanaście. Nie trudno wiec policzyć, że grosz, do grosza… i milion będzie. A że Wieniawa, jak powiedziała nam w jednym z wywiadów - ma szacunek do pieniędzy, z pewnością mądrze je zainwestuje.