Kaczorowska podjęła trudną decyzję. To KONIEC

2020-06-29 14:36 rr, tumm
Kaczorowska podjęła trudną decyzję. To KONIEC
Autor: Facebook/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/ Kaczorowska podjęła trudną decyzję. To KONIEC

Agnieszka Kaczorowska (28 l.) postanowiła po niemal 3 latach zamknąć ukochaną szkołę tańca. Ta decyzja bardzo wiele kosztowała gwiazdę "Klanu". W sieci pojawiło się wyczerpujące oświadczenie.

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku otworzyła własną szkołę tańca. Aktorka i tancerka bardzo zaangażowała się w ten projekt i poświeciła wiele czasu, by wyrobić sobie markę. W końcu się udało. Nowy biznes przedsiębiorczej Bożenki z "Klanu" odniósł sukces. Niestety, jak to w życiu bywa, po trzech latach celebrytka jest zmuszona zamknąć swój interes. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa i "trudna wiosna".

Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.💪🏻 - napisała Agnieszka Kaczorowska w mediach społecznościowych.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Agnieszka o zamknięciu szkoły opowiedziała w programie "Gwiazdy bez maski".

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze