Kasia Cichopek w ogniu krytyki. Fani zaczynają od niej odchodzić. To dla nich zdecydowanie za dużo

2021-05-05 10:23
Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki

Katarzyna Cichopek (38 l.) spełnia się zawodowo na kilku frontach. Jest aktorką i gwiazdą serialu "M jak miłość", prezenterką telewizyjną w programie "Pytanie na śniadanie" i bizneswoman. Cichopek posiada własną markę biżuterii i perfum. Oprócz tego czuje się jak ryba w wodzie w świecie Instagrama. Gwiazda współpracuje z wieloma firmami. Fani są już zmęczeni treściami, jakie zamieszcza w mediach społecznościowych. Internauci wyrazili swój stanowczy sprzeciw.

Katarzyna Cichopek przestała być kojarzona wyłącznie jako aktorka. Gwiazda występuje w show-biznesie w wielu rolach. Jest prezenterką "Pytania na śniadanie", wystąpiła również jako juror w show "Czar par". Cichopek dostaje zaproszenia od twórców innych programów rozrywkowych, w tym teleturniejów np. "Jaka to melodia?". Jej obecność jest silnie akcentowana w mediach. Aktorka prężnie działa w biznesie. Stworzyła markę biżuterii, a później rozszerzyła swoją działalność i do kolekcji dodała perfumy, które można ze sobą łączyć. Na Instagramie Katarzyny działa szeroko zakrojona kampania marketingowa. Początkowo fanki gwiazdy były zachwycone. Z czasem zauważyły, że Cichopek angażuje się w zbyt wiele akcji reklamowych. Stało się to dla nich zbyt męczące. Kiedy aktorka zamieściła post dotyczący jednej z popularnych stacji paliw, internauci nie wytrzymali i wyrazili swoje rozczarowanie:

- Kasiu za dużo tych reklam produktu.

- Obserwuję od kilku miesięcy i niestety pomimo dużej sympatii do Pani Kasiu przestaję obserwować, bo czuję się jak podczas oglądania bloku reklamowego w Polsacie.

- Jejku czego jeszcze nie zareklamowała?

Bezpodstawny hejt na Cichopek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE