Brzuch Cichopek wywołał niezłe zamieszanie. Fani nie mogą w to uwierzyć!

2021-03-03 9:06 wp
Brzuch Cichopek wywołał niezłe zamieszanie. Fani nie mogą w to uwierzyć!
Autor: AKPA Brzuch Cichopek wywołał niezłe zamieszanie. Fani nie mogą w to uwierzyć!

Katarzyna Cichopek (39 l.) to jedna z najpopularniejszych gwiazd "M jak miłość". Widzowie serialu uwielbiają Kingę Zduńską nie tylko na ekranie. Śledzą ją także w sieci, gdzie żona Marcina Hakiela (38 l.) często publikuje zdjęcia ze swojej codzienności. Tym razem pochwaliła się ciałem! Brzuch Cichopek wywołał niezłe zamieszanie, a fani nie mogą w to uwierzyć. O co chodzi? Koniecznie zobaczcie.

Katarzyna Cichopek to uwielbiana polska aktorka. Zasłynęła głównie jako Kinga w "M jak miłość". Rola otworzyła jej drzwi do kariery podczas programów na żywo. Prowadzi "Pytanie na Śniadanie" i bywa konferansjerką podczas wielu głośnych imprez (na przykład Telekamery 2020). To jednak nie koniec zajęć Cichopek. Aktorka jest mamą na pełen etat. W 2008 roku wyszła za mąż za Marcina Hakiela, z którym wychowuje Adama (12 l.) i Helenę (8 l.).

SPRAWDŹ: Szokujące fakty wyszły na jaw. Jan Englert latami prowadził podwójne życie

Codzienne życie Kasia Cichopek prezentuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 430 tysięcy osób. Ostatnio, internauci byli w szoku, gdy zobaczyli brzuch swojej idolki! Ten widok wprawił wielu w osłupienie i nie mogli uwierzyć, w to, co widzą. O co chodzi?

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak wyznaje, po co naprawdę gwiazdy jeżdżą na Zanzibar. To, co się tam dzieje zwala z nóg!

Katarzyna Cichopek była w ciąży dwa razy. Mimo to, jej figura wciąż zachwyca. To właśnie piękne ciało zaprezentowała fanom na Instagramie. Wystrojona w sportowe wdzianko wygięła się i pokazała umięśniony brzuch!

Trening zrobiony 💪🏻 a jak u Was z formą? Chce Wam się ćwiczyć? Czy jeszcze budzicie się z zimowego snu? 😴 - napisała gwiazda. Obserwatorzy Kingi z "M jak miłość" przecierali oczy ze zdumienia, byli zachwyceni sylwetką aktorki: - Zjawiskowa, - Figura idealna, - Piękna figura, - Fiufiu, - Rewelacja.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, co robi dziś "Siara" z kultowego "Kilera". Rzucił aktorstwo i znalazł zaskakujące zajęcie!

M jak miłość. Katarzyna Cichopek ma sobowtóra. To nie Kinga spadła ze schodów - WIDEO
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze