Katarzyna Dowbor remontuje domy innym, a jak sama mieszka? Wnętrza robią wrażenie

Katarzyna Dowbor ma muzeum w domu
Autor: instagram Katarzyna Dowbor ma muzeum w domu

Katarzyna Dowbor (62 l.) długo szukała swojego miejsca na ziemi. Dom, w którym teraz mieszka, jest siódmym, ale wreszcie takim, jaki sobie wymarzyła. Willa pod Warszawą ma 160 mkw. i zachwyca wystrojem. Dziennikarka, jak widać, kocha antyki i rzeczy z duszą, bo ma ich całe mnóstwo. Jak mieszka Katarzyna Dowbor z programu "Nasz nowy dom"? Wnętrza budzą zachwyt!

Katarzyna Dowbor, która od wielu lat prowadzi w Polsacie program "Nasz nowy dom" znana była znana z tego, że często zmieniała adres zamieszkania. Dotychczasowe domy, choć były piękne, nie spełniały jej oczekiwań. – Cały czas szukałam domu idealnego, czyli takiego, który będzie dla mnie rzeczywiście najlepszy i najwygodniejszy. Każdy z nich miał jedną z tych rzeczy, ale nie posiadał wszystkich ważnych dla mnie – opowiadała w jednym z wywiadów.

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Idealny dom udało jej się znaleźć za siódmym razem. Jak zapewnia - nie zamieni go już na inny. – Położony jest w pięknym miejscu, ma dużą działkę i zachwyca ciepłym klasycznym stylem, który lubię. Podoba mi się w nim wszystko. Czuję, że jestem po prostu u siebie – dodała.

Faktycznie, wnętrza robią wrażenie. Dom gospodyni programu „Nasz nowy dom” wypełniają drewniane meble, porcelana, dodatki sprzed kilkudziesięciu lat. Dzięki temu całość jest bardzo przytulna i zachęca do spędzania w nim czasu.

Katarzyna Dowbor po raz pierwszy nie wyremontowała rodzinie domu! Szok w programie "Nasz nowy dom"

Nasz Nowy Dom 14-15.04. Ekipa remontowa spieszy na pomoc kolejnym rodzinom
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze