Co za koszmar! Luksusowa willa Katarzyny Figury ZRÓWNANA z ziemią! Pozostała po niej tylko dziura

2021-03-03 4:08 dav xl
Katarzyna Figura
Autor: MICHAL NIWICZ/PAPS Katarzyna Figura

To musiało być dla niej wyjątkowo bolesne i trudne doświadczenie. Katarzyna Figura (59 l.) pojawiła się ostatnio na warszawskiej Saskiej Kępie, gdzie przez wiele lat mieszkała i – jak sama mówi – była szczęśliwa. Dziś po jej ukochanym domu nie ma nawet śladu. Willa została zrównana z ziemią. Wkrótce w tym miejscu powstanie luksusowy apartamentowiec.

Osiem lat lat temu aktorka uciekła z Warszawy do Gdyni. To właśnie tam chciała zapomnieć o trudnym małżeństwie z Kaiem Schoenhalsem (55 l.). Para walczy w sądzie o rozwód i nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zakończyć.

Nowe życie nad morzem nie było łatwe i Figura, by zachować płynność finansową, była zmuszona sprzedać nie tylko dom na Saskiej Kępie, ale też mieszkanie matki, którą sprowadziła do Trójmiasta.

– Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie – powiedziała w wywiadzie dla „Pani”.

Rodzinny koszmar Katarzyny Figury trwa. Kolejny cios spadł na aktorkę, a końca nie widać

Jak sama mówi – wizyty w stolicy są dla niej niezwykle bolesne. Przypominają bowiem o nieudanym małżeństwie, ale też o utraconym domu, który był jej dumą i na który sąsiedzi patrzyli z podziwem.

– Z wielkim bólem serca wracam na Saską Kępę, gdzie mieszkałam przez wiele lat. Nie lubię jeździć też na starą Ochotę, skąd pochodzę. Nie spaceruję po Warszawie. Nie ma już we mnie ciekawości poznawania tego miasta, ja je doskonale znam – opowiadała.

Faktycznie, patrząc na zdjęcia z ostatniego spaceru aktorki po Warszawie, nietrudno odnieść wrażenie, że wygląda na przygnębioną i smutną. W miejscu, gdzie kiedyś stał jej dom, rosły drzewa i kwiaty, teraz nie ma nawet trawy. Willa została zburzona, drzewa wyrwane, a na koniec po terenie, gdzie kiedyś tętniło życie, przejechał walec i wszystko wyrównał. Wkrótce ma tam wyrosnąć apartamentowiec z luksusowymi mieszkaniami. Nie jest bowiem tajemnicą, że Saską Kępa to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Warszawie. Katarzynie Figurze pozostały jedynie wspomnienia o spędzonych tam latach. Chyba że kiedyś zdecyduje się kupić tam mieszkanie.

Katarzyna Figura dorabia w czasie pandemii! Możesz ją mieć dla siebie za 155 zł!

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze