Kim jest Ida Nowakowska - nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"?!

2019-05-16 12:24 wp
Ida Nowakowska, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie
Autor: AKPA Ida Nowakowska, nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"

Program śniadaniowy TVP będzie miał nową prowadzącą! Już 17 maja na ekranach telewizorów zobaczymy Idę Nowakowską (29 l.). Świeżo upieczona prezenterka będzie towarzyszyła Łukaszowi Nowickiemu (46 l.). Sprawdź kim jest nowa gospodyni PNŚ.

W piątek, 17 maja Ida Nowakowska zadebiutuje na antenie TVP. Nowa prowadząca dała się poznać widzom "Dance, Dance, Dance" jako surowa i niezwykle wymagająca jurorka. Gwiazdę, można też było oglądać jako energetyczną współprowadzącą programu "Bake off – Ale Ciacho" i "Bake off Junior". Jednak osobowość telewizyjna to nie jedyny talent Nowakowskiej!

Córka pisarza, Marka Nowakowskiego, jest też aktorką i tancerką. Znana jest jako solistka w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma (Piotruś Pan, Taniec wampirów, Koty, Upiór w operze). Grała też na deskach Teatru Studio Buffo. Na swoim koncie ma też karierę zagraniczną. Wystąpiła w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w musicalu Reel to Real, w którym zagrała główną rolę. Swój talent pokazała też w pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" w 2007 roku. Zajęła w nim 9. miejsce. Po kilku latach, powróciła do tanecznego show jako jurorka. 

Zobacz także: Polka jurorką w amerykańskim talent-show! Wystapi obok Drew Barrymore

Prywatnie, Ida Nowakowska, jest żoną Amerykanina Jacka Herndona. Jak podaje Jastrzabpost.pl, para studiowała razem aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim. Długo się przyjaźnili, aż w końcu... Jack oświadczył się prezenterce w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.
But soft!... Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)
Najnowsze