Kim jest Kasia Wróblewska z "Hardcorowej miłości"?

2021-04-08 1:22 pam
Kasia Wróblewska
Autor: Archiwum prywatne

Właśnie wystartował program "Hardcorowa miłość", którego jedną z bohaterek jest Kasia Wróblewska. Celebrytka nie jest jednak osobą anonimową. Ma na swoim koncie piosenkę oraz udział w popularnych serialach.

Nowy program "Hardcorowa miłość” wystartował w Polsat Play 7 kwietnia. Opowiada o kobietach, których mężami, partnerami, synami, braćmi są tzw. faceci z miasta. Bohaterki, chociaż pozytywne, sympatyczne i nie robiące niczego złego, nie potrafią i nie chcą żyć bez mężczyzn - twardzieli, którzy na ogół są mocno na bakier z prawem.

Jedną z bohaterek jest Kasia Wróblewska, która wiele w życiu przeszła... Związała się m.in. z facetem, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Po pobiciu jej w centrum Warszawy trafił do więzienia, ale ona ciągle do niego wracała. Do tego była z drugim, żonatym mężczyzną. Zaszła z nim w ciążę i urodziła córkę choć rodzina i ukochany odwrócili się od niej. Teraz mała Alicja mieszka z jej rodzicami, a ojciec nie kontaktuje się z nimi.

Kasia zawsze chciała być popularna i marzyła o rolach w telewizji. Postanowiła więc zawalczyć o siebie. Po jakimś czasie przyszedł czas na udział w serialach i filmach. Napisała też piosenkę i nagrała klip. Teraz można poznać jej historię w programie "Hardcorowa miłość". Czy to przedsięwzięcie przyniesie jej sławę i pieniądze?

Kasię Wróblewską mogliśmy zobaczyć w serialach: "Ślad", "Lombard życie pod zastaw", "Reporterzy z życia wzięte", "Sprawiedliwi wydział kryminalny", "Trudne sprawy", "Oszukane", "Dlaczego ja ", "Kasta", „Zdrady” oraz filmach: "Selekcja", "Biały Dom nad Renem” (produkcja niemiecka).

Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze