Kim jest Robert Wabich?

2016-11-05 9:41
Robert Wabich, Hanna Żudziewicz
Autor: AKPA

Robert Wabich to drugi finalista Tańca z Gwiazdami. Czy zdobył Kryształową Kulę? Przekonaliśmy się wieczorem 4 listopada. Sprawdźcie, kim jest Robert Wabich.

Robert Wabich urodził się w 1967 roku (49 l.) w Kamieniu Pomorskim. Ukonczył Studium Wokalno-Artystyczne w Gdyni oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmową w Łodzi. Wystąpił we wszystkich czołowych polskich serialach ("Na Wspólnej", "M jak Miłość", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Plebania").

Wystąpił w wielu filmach, w których grał głównie drobne role (np. w "Sezonie na leszcza" czy "Układzie warszawskim"). Grał także u Wojciecha Smarzowskiego w "Domu złym", "Drogówce" oraz "Pod Mocnym Aniołem".

Teraz występuje w Tańcu z Gwiazdami, w którym dotarł aż do finału. Partneruje mu Hanna Żudziewicz. I to właśnie Robert Wabich zdobył Kryształową Kulę!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE