Kim jest Tymek, nowa gwiazda rapu? Przez większość życia nie mieszkał w Polsce

2019-12-09 10:22 doll
Tymek
Autor: screen YouTube Tymek

Listy przebojów oraz rankingi platform muzycznych zdobywa szturmem niejaki Tymek - zaledwie 25-letni raper, który już może poszczycić się tym, że zdetronizował samego Taco Hemingwaya, uważanego dotychczas za "króla rapu". Kim jest Tymek, który tak świetnie radzi sobie w branży muzycznej?

Tymek - kim jest? Wiek, dziewczyna

Raper Tymek tak naprawdę nazywa się Tymoteusz Bucki. Urodził się 28 października 1994 roku w Opolu, jednak bardzo długo mieszkał we Włoszech. Z Italii wrócił dopiero osiem lat temu i stwierdził, że podbije rynek muzyczny. Cóż, udaje mu się to całkiem nieźle, chociaż wygląda na to, że nie chce w mediach epatować swoją prywatnością. Nie wiadomo, czy chłopak kogoś ma, a jego konto na Instagramie skupia się głównie na muzyce. Tymek błyskawicznie podbija serca nastolatek i kolejne rankingi muzyczne.

Tymek na Spotify

O Tymku zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy platforma muzyczna Spotify opublikowała ranking najpopularniejszych muzyków i utworów 2019 roku. Nagle okazało się, że Taco Hemingway został zdetronizowany właśnie przez Tymka, który pierwszą płytę wydał zaledwie w 2017 roku. Taco był wówczas w połowie drogi do gigantycznego sukcesu płyt "Soma" i "Cafe Belga", wcześniej wydał już zresztą dobrze odebrany album "Umowa o dzieło".

Tymek - płyty

Dotychczas na rynku muzycznym ukazały się trzy płyty Tymka, czwarta zostanie wydana już w 2020 roku. Pierwszy krążek - "JestemTymek" pojawił się na rynku w 2017 roku, w 2018 przyszła pora na "Sono" (wł. "Jestem"), a w tym roku - na "Klubowe". To właśnie z tej płyty pochodzi utwór "Język ciała", który liczy na YouTubie już ponad... 100 milionów wyświetleń.

Najnowsze