Kinga Rusin i Marek Kujawa. Kochają się na kocią łapę [ZDJĘCIA]

2019-12-03 6:24 DECK
Kinga Rusin i Marek Kujawa całuja się
Autor: paps Kinga Rusin i Marek Kujawa całuja się

Kinga Rusin (48 l.) i jej ukochany Marek Kujawa (44 l.) to najlepszy przykład związku, który nie potrzebuje ślubu, by być szczęśliwym. Choć są ze sobą już od dziewięciu lat, wciąż gdy tylko się spotkają, gruchają jak dwa zakochane gołąbeczki. I wszyscy to widzą.

Po rozpadzie jej małżeństwa z Tomaszem Lisem (53 l.) dziennikarka nie mogła się pozbierać. Przez kilka lat była sama. Na szczęście wtedy w jej życiu pojawił się zabójczo przystojny prawnik, który zdobył jej serce. W tym roku świętowali już dziewiątą rocznicę „nieślubu”.

„Jest taka jedna osoba, która sprawia, że nie przestaję się uśmiechać. I tak jest od dziewięciu lat” – cieszyła się Kinga na Instagramie.

I choć są parą już tak długo, nie myślą o ślubie. Dobrze jest im na kocią łapę. Być może Kingę do instytucji małżeństwa zraziła właśnie traumatyczna relacja z Tomaszem Lisem.

Kinga i Marek cieszą się zarówno swobodą, jak i sobą nawzajem. Ostatnio spotkali się na randce w ulubionej knajpce Rusin na warszawskim Powiślu. Para nie kryła się ze swoim uczuciem, więc bez oporów zajęła miejsca przy samej szybie, niczym na wystawie sklepowej. Wypili kawę i zdrowe koktajle, rozmawiali i co chwilę kradli sobie całusy. Aż miło na nich popatrzeć.