W środku nocy Paulina Holtz trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy! Gwiazda "Klanu" zwijała się z bólu! [FOTO]

2021-06-16 18:39
Paulina Holtz, Klan
Autor: AKPA Paulina Holtz, Klan

Paulina Holtz (44 l.), która znana jest widzom z roli Agnieszki Lubicz w serialu "Klan", w środku nocy trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Mimo, że zwijała się z bólu, nie doczekała się pomocy lekarza. By się do niego dostać musiała powrócić do szpitala rano. Co się stało? Poznajcie smutne szczegóły.

Paulina Holtz prywatnie jest związana z Markiem Nowakowskim, z którym wychowuje dwójkę dzieci. Widzowie kojarzą ją głównie z roli w serialu "Klan". Rozpoznawalność nie pomogła jej jednak w uzyskaniu pomocy, gdy w środku nocy pojechała na Szpitalny Oddział Ratunkowy. 

Paulina Holtz w szpitalu. Gwiazda serialu "Klan" zwijała się z bólu

Paulina Holtz nie uzyskała w nocy pomocy i musiała pojawić się w szpitalu o poranku.

- Ranek w charakterze zebry spędziłam dziś na SORze. Powirusowe zapalenie ucha wypędziło mnie już w nocy na ostry dyżur, ale nie było lekarza, więc przyjechałam rano - relacjonuje gwiazda serialu "Klan" na swoim Instagramie.

Aktorka przyznaje, że zwijała się z bólu.

- Ból ucha jest zdecydowanie w top 10 najgorszych bólów (nie licząc oczywiście naprawdę poważnych chorób czy urazów). Ból zębów. Ból porodowy. Rwa kulszowa. Co jeszcze? Tak sobie tworzę tę listę, żeby oderwać myśli od lewej strony mojej głowy - pisze Paulina Holtz.

Fani okazali gwieździe serialu "Klan" wiele wsparcia. Zaniepokojeni pytali, jak się teraz czuje. Okazuje się, że ból nadal nie ustępuje, choć jest już mniejszy.

- Jest lepiej! Dziękuję za wszystkie Wasze słowa dobre, kochani ludzie. Ucho boli mniej, ale i nadal mniej słyszy (czasem sobie myślę, że może to i lepiej) Dobrego dnia! - napisała aktorka.

NIE PRZEGAP: Ryszard z "Sanatorium miłości" zmienił się nie do poznania i wyrwał ponad 30 LAT MŁODSZĄ LASKĘ! Na jej widok aż opada szczęka!

NIE PRZEGAP: O świcie Katarzyna Dowbor niespodziewanie zajechała pod dom bohaterów "Nasz nowy dom". Była wstrząśnięta tym, co zobaczyła!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE