Kolega aktorki "Na Wspólnej" potrącony na Strajku Kobiet. Janczewska pokazała sprawcę

2020-10-27 10:01 ksz
Kolega aktorki Na Wspólnej potrącony na Strajku Kobiet. Janczewska pokazała sprawcę
Autor: Instagram

Maria Janczewska, aktorka młodego pokolenia dołączyła do strajku kobiet. Gwiazda "Na Wspólnej" upubliczniła zdjęcie mężczyzny, który potrącił jej kolegę. Sprawca poruszał się samochodem wśród tłumu, a obok niego siedziała jego córka. Razem z Janczewską na proteście była córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej. Zobacz, jakie gwiazdy strajkują w naszej galerii.

Niepokój na ulicach Warszawy i innych polskich miast jest coraz większy. Do kobiet dołączają mężczyźni, którzy solidarnie je wspierają. Strajki spowodowane wyrokiem TK w sprawie aborcji wywołały prawdziwą rewolucję.  Największe polskie gwiazdy ruszyły na ulice z transparentami. Julia Wróblewska, gwiazda "M jak Miłość" wyszła z domu z ciążowym brzuchem! Została pobita na proteście!  Prawdziwym symbolem ostatnich wydarzeń stała się aktorka i wokalistka Karolina Micuła. Artystka odpaliła racę i pokazała tłumowi swoje nagie piersi. 

Kolega aktorki "Na Wspólnej" potrącony na Strajku Kobiet. Janczewska pokazała sprawcę

Aktorką serialu "Na Wspólnej" jest 25-letnia Maria Janczewska. Ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie - śpiew operowy. Można podziwiać ją głównie w teatrze, w serialu TVN wystąpiła w kilku odcinkach. W 2018 r. wcieliła się w postać Esmeraldy w „Sprzedanej Narzeczonej” w Filharmonii Świętokrzyskiej. Aktorka pojawiła się na proteście i udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie mężczyzny, który potrącił jej kolegę. Na zdjęciu oznaczyła Helenę Englert, która towarzyszyła jej na strajku.

Kolega aktorki Na Wspólnej potrącony na Strajku Kobiet. Janczewska pokazała sprawcę
Autor: Instagram
Najnowsze