To koniec TVN 24 w Paryżu! Zamykają się, to pewne! Dziennikarka zdradziła smutną prawdę

2021-02-22 13:59 wp
TVN24
Autor: Eastnews TVN24

To koniec TVN 24 w Paryżu! Informacja jest już pewna, zamykają się, o czym poinformowała jedna z dziennikarek. Anna Kowalska zdradziła smutną prawdę. O co chodzi? Szczegóły poniżej!

To koniec TVN! Informację przekazała Anna Kowalska, jedna z dziennikarek stacji. To pewne, telewizja zamyka się we Francji! TVN24 zamyka placówkę w Paryżu: - Kończy się pewien rozdział. TVN zamyka placówkę w Paryżu - poinformowała na Twitterze. Anna Kowalska przygotowywała relacje do "Faktów" oraz innych programów TVN24.

NIE PRZEGAP: Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: "To niesprawiedliwe"

TVN24 zamyka oddział w Paryżu

Na Twitterze podziękowała za lata współpracy i poinformowałą o swoich dalszych planach: - Serdecznie dziękuje za te ostatnie pięć i pół roku. To był czas niezapomnianych wspomnień. Biura w Paryżu nie będzie, ale ja nad Sekwaną zostaje i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania.

Na smutną informację zareagowała też poruszona Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka i prezeska Fundacji TVN Nie jesteś sam. Opublikowała trzy złamane serca, by wyrazić swój smutek.

ZOBACZ: Fani zarzucają jej brak stylu. Katarzyna Skrzynecka sprzedaje swoje buty! Znamy rozmiar i cenę [GALERIA]

TVN Grupa Discovery zamknęło też biuro w Moskwie

To kolejne biuro, które TVN zamyka poza granicami kraju. TVN Grupa Discovery kilka tygodni temu zrezygnowała z biura w Moskwie. Andrzej Zaucha, jak czytamy na Wirtualnemedia.pl, będzie zajmował się korespondencjami m.in. z Ukrainy czy Białorusi. W kuluarach krażą też wieści o rzekomych zwolnieniach w redakcji TVN24. Jak tłumaczył w rozmowie z portalem Marcin Barcz, dyrektor komunikacji korporacyjnej w TVN Grupie Discovery, celem jest "jak najlepsze dopasowanie do potrzeb widzów i wymogów rynku".

NIE PRZEGAP: Agnieszka Woźniak-Starak wróciła pamięcią do tragicznych dni. "Woda kogoś znowu nam zabiera"

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Najnowsze