Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła lesbijski ślub! Pokazała zdjęcie z ukochaną [ZOBACZ]

2020-02-20 19:43 Paula
Rolnik szuka żony 2. Krystyna
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony

Krystyna znana z programu "Rolnik szuka żony", która wystąpiła w 2. edycji, jest lesbijką. W programie starała się o serce rolnika Roberta Filochowskiego. Rolnik odrzucił jej zaloty i od kilku lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Teraz i Krystyna stanęła na ślubnym kobiercu. Kobieta poślubiła swoją ukochaną Agnieszkę.

Krystyna Kamińska kilka lat temu w "Rolnik szuka żony 2" gościła w gospodarstwie Roberta i chciała poderwać rolnika. Później okazało się, że piękna Krysia jest w związku z kobietą. Niedawno pojawiła się informacja o tym, że Krystyna i jej dziewczyna, szykują się do lesbijskiego ślubu. Data ślubu wyznaczona została na 20 lutego, czyli Tłusty Czwartek. I faktycznie, panie stanęły na ślubnym kobiercu, a ceremonia lesbijskiego ślubu miała miejsce w Edynburgu. - Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie - napisała na Instagramie Krystyna publikując romantyczne zdjęcie z uroczystości ślubnej. Dodał też opisy: #lgbtwedding #lgbt #loveislove #gaywedding #lgbtq #lovewins #love #lesbianwedding #lesbian #wedding #pride #lgbtpride #queerwedding #weddingday #lgbtqwedding #gettingmarried #samesexwedding. Zakochanym pozostaje tylko życzyć samych szczęśliwych dni pełnych miłości. 

Kilka szczegółów ślubu ujawnił też fotograf, który wykonał zdjęcie pary: - Krystyna i Agnieszka! POWIEDZIAŁY SOBIE DZISIAJ TAAAAAK 😍❤️ Pozdrawiamy z zimnego i deszczowego Edynburga :P Ślub i obiadek. Natomiast w najbliższą niedzielę ciąg dalszy akcji w Warszawie. Będzie obiad dla rodziny i znajomych w jeszcze większym gronie :) Także widzimy się Warszawo! 

Najnowsze