KRZYSZTOF IBISZ o 90 tysiącach dla Steczkowskiej. Jego słowa zaskakują I WIDEO

2020-05-22 17:25 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Krzysztof Ibisz
Autor: WBF

W ostatnich dniach internautów poruszyła wiadomość o tym, że Justyna Steczkowska (47 l.) dostała od państwa dotację w wysokości 90. tysięcy złotych na zorganizowanie jednego koncertu w sieci. Kwota wydaje się kosmiczna, zwłaszcza, że ma to być koncert pokazywany w internecie, więc odpadają chociażby kwestie związane z kosztami bezpieczeństwa, bo widzowie będą oglądać występ w domowym zaciszu. Czy ta kwota rzeczywiście jest nieprzyzwoicie wysoka? Ewa Wąsikowska-Tomczyńska zapytała o to Krzysztofa Ibisza (55 l.), który od lat prowadzi wielkie koncerty. Co odpowiedział? Zobacz w materiale wideo.

Krzysztof Ibisz w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Organizacja koncertu to wielkie przedsięwzięcie, w którym uczestniczy nieraz kilkadziesiąt osób i wszystkich trzeba opłacić - reżysera, operatorów kamer, dźwiękowców, oświetleniowców, make up itp. Warunkiem przyznania dotacji było to, że firma podejmująca się tego zadania robi to non profit. Właścicielką firmy produkującej koncert Steczkowskiej jest ona sama, więc zgodnie z zasadami nie może za to otrzymać wynagrodzenia. O tym wszystkim w ekskluzywnej rozmowie zapowiadającej nowy magazyn show-biznesowy Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej pt. #HOT opowiedział Krzysztof Ibisz. On doskonale wie, jak powstają takie widowiska, więc trudno o bardziej obiektywną ocenę.

Magazyn #HOT to nowa propozycja programowa. Prowadząca przedstawia w nim i komentuje bieżące wydarzenia w świecie show-biznesu i zaprasza do studia największe gwiazdy oraz komentatorów. Już od przyszłego tygodnia regularnie na se.pl

Najnowsze