Krzysztof Ibisz twierdzi, że jest na diecie, a je kebaba. Narzeczona będzie niezadowolona

2021-06-11 6:04 tumm
Krzysztof Ibisz potajemnie objada się fast foodami
Autor: papara18 Krzysztof Ibisz potajemnie objada się fast foodami

Warzywa, owoce i zero mięsa. Tak przez ostatnie tygodnie, za namową swojej narzeczonej, żywił się Krzysztof Ibisz (56 l.). Gospodarz „Tańca z gwiazdami” nie wytrzymał długo na diecie. Gdy był poza zasięgiem wzroku ukochanej Joanny Kudzbalskiej (29 l.), popędził do najbliższego kebaba i pochłonął cały fast food. Patrząc na to z jakim apetytem jadł zwinięty z dodatkami placem, można odnieść wrażenie, że był bardzo głodny.

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że mężczyzna głodny to mężczyzna zły. Krzysztof Ibisz, który przez większość swojego życia pochłaniał duże ilości białka, by mieć siłę do ćwiczeń na siłowni, dał się namówić swojej narzeczonej na dietę opartą głównie na warzywach i owocach. I choć gwiazdor Polsatu robił, co mógł, by nie grzeszyć, kilka dni temu postanowił zrobić wyjątek. 

Poszedł na spacer z psem, ale po drodze wstąpił do kebaba – mówi nasz informator.

Smażone dodatki na głębokim oleju nie są wskazane na diecie. Przeciętnej wielkości kebab to ok. 900 kcal. Joanna, nie będzie dumna z przyszłego męża.

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz przechodzi katusze. Robi to dla narzeczonej

Tak jak informowaliśmy niedawno, piękna blondynka znana jest z drugiej edycji „Top Model”. Ale jakiś czas temu Joanna Kudzbalska zrezygnowała z modelingu i postanowiła zostać lekarzem. Młodsza od gwiazdora o 27 lat piękność, zajmuje się tak zwaną medycyną stylu życia. Swoich pacjentów namawia m.in. do stosowania zdrowej diety. Do tego samego próbowała przekonała swojego ukochanego. Chyba nie wyszło. 

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze