Ludzie oniemieli na widok nowej fotki Magdy Gessler: "Seksbomba"

2021-02-27 10:40 jot
Magda Gessler
Autor: Screenshot Facebook Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler potrafi zaskoczyć. Gwiazda znana jako restauratorka, która nie boi się rewolucyjnych rozwiązań w kuchni opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Cała w bieli Gessler pozuje na balkonie. Internautom to wystarczyło, by wpaść w zachwyt nad celebrytką.

Magda Gessler od lat jeździ po Polsce i przeprowadza zmiany w podupadających knajpkach i restauracjach. Pomaga ona wyjść na prostą właścicielom, którzy nie mają pomysłu na biznes, nie wiedzą, jak przyciągnąć klientów i sprawić, by zostali wierni miejscu. Magda Gessler  radzi sobie z robieniem rewolucji znakomicie. Dobrze radzi sobie też w świecie mediów społecznościowych, gdzie ma wielu fanów. Potrafi wchodzi z nimi w relacje. Ostatnio zaskoczyła ich nowym zdjęciem. Zostało ono wykonane na Śląsku, a widać na nim Gessler pozującą na balkonie: - Wyjście na słoneczny balkon ., wiosna ., tanecznym krokiem ku słońcu - napisała gwiazda. Posypało się mnóstwo komentarzy. Ludzie są zachwyceni Gessler: 

- Pięknie Madziu

- Przecudowne zdjęcie! Wygląda Pani zjawiskowo! 

- Seksbomba

- Cudo

Takie komentarze to zdecydowanie miód na serce restauratorki znanej z "Kuchennych rewolucji".

CZYTAJ>>>Jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia? Wielu będzie w szoku! SERIO!

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze