M jak miłość, odcinek 1509: Dramatyczna decyzja Mostowiaków! Pozwolą Lilce dokonać aborcji?

2020-04-06 16:55 Ag
M jak miłość, odcinek 1509: Dramatyczna decyzja Mostowiaków! Pozwolą Lilce dokonać aborcji?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1509: Dramatyczna decyzja Mostowiaków! Pozwolą Lilce dokonać aborcji?

Czy w 1509 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka (Monika Mielnicka) dostanie zgodę od matki (Dorota Chotecka-Pazura) i rodziny Mostowiaków, żeby usunąć ciążę? A może dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała) zmieni zdanie i urodzi dziecko gwałciciela, którym okazał się kierowca karetki Daniel (Szymon Nygard)? Po wyznaniu Lilki, która powiedziała wszystkim o gwałcie w 1509 odcinku "M jak miłość" jej bliscy postanowią, że tylko ona może podjąć ostateczną decyzję czy poddać się aborcji. Los jednak zdecyduje inaczej...

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie mogła już odetchnąć z ulgą. Po tym jak razem z Mateuszem, swoją mamą Krystyną i Marysią (Małgorzata Pieńkowska) zgłosiła gwałt na policji i opowiedziała wszystko co pamięta z brutalnej napaści gwałciciela w pubie w Lipnicy, dostanie od bliskich wsparcie, by przetrwać kolejne koszmarne chwile.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą

Bo zeznania na policji to jeszcze nie wszystko! Lilka będzie bowiem świadoma, że jej oprawca jest gdzieś na wolności i może się na niej zemścić. Tak jak groził jej wtedy kiedy tak potwornie ją skrzywdził. Przez długi czas w 1509 odcinku "M jak miłość" zgwałcona nastolatka nie będzie jeszcze znała tożsamości gwałciciela. Nawet Marysia nie domyśli się, że to kierowca karetki Daniel, który pokazał jej swój tatuaż... Taki sam jaki zapamiętała Lilka u drania, który ją zgwałcił!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1509: Szaleńczy pościg za gwałcicielem Lilki w Grabinie! Daniel ucieknie przed policją

Kiedy rankiem w 1509 odcinku "M jak miłość" Rogowska zjawi się w przychodni w Lipnicy spotka się tam także z Danielem. Gwałciciel Lilki już będzie wiedział kim jest jego ofiara i co ją łączy z Marysią! Całą noc obserwował przecież dom Banachów. Niespodziewanie Daniel poprosi o urlop, żeby na jakiś czas wyjechać ze wsi. Przerwie rozmowę Marysi z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska) o zgwałconej Lilce.

- I co teraz? Co Lilka zrobi? Urodzi to dziecko? - zapyta poruszona całą historią siostra Artura (Robert Moskwa) swojej bratowej.

Marysia w 1509 odcinku "M jak miłość" wtajemniczy Agatę w rodzinne ustalenia. - Wiesz, wczoraj długo rozmawiałam z jej mamą, potem z Markiem i wszyscy doszliśmy do wniosku, że to będzie tylko i wyłącznie jej decyzja...
- Ona będzie potrzebowała teraz pomocy. Znam dobrego psychiatrę, kolega, jeszcze ze studiów. Zaraz znajdę do niego numer... - zaproponuje Agata.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1509: Lilka straci dziecko gwałciciela! Mateusz odwoła ślub?

A wieczorem, 1509 odcinku "M jak miłość", podczas małej rodzinnej imprezy z okazji 18-stych urodzin Mateusza to właśnie Marysia pomoże odkryć Lilce kto ją zgwałcił. Wspomni o kierowcy Danielu, który ma tatuaż ze sztyletem. Lilka rozpozna w nim gwałciciela. Kiedy zobaczy go w przychodni ucieknie, ale drań ruszy jej śladem. I dopadnie Lilkę w jej domu!

M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1509: gwałciciel Lilki Daniel (Szymon Nygard)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509: gwałciciel Lilki Daniel (Szymon Nygard)
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Daniel (Szymon Nygard)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Daniel (Szymon Nygard)
Najnowsze