Maciej Musiał nie przestrzega przepisów. Szokujące zachowanie w centrum miasta. Mamy zdjęcia! Wszystko widać, jak na dłoni

2021-04-21 4:28 dav
Maciej Musiał panoszy się po Warszawie
Autor: papara18 Maciej Musiał panoszy się po Warszawie

Maciej Musiał (26 l.) poczuł się jak pan warszawskich ulic i pozwalał sobie na łamanie przepisów w centrum miasta. Kto by pomyślał, że taki z niego pirat drogowy?! Miał szczęście, że w pobliżu nie było żadnego patrolu policji, bo mogłoby się to dla niego źle skończyć. Zobacz szokujące zdjęcia.

Maciej Musiał do tej pory uchodził za jednego z najgrzeczniejszych gwiazdorów polskiego show-biznesu. Unikał skandali, nie komentował swojego życia prywatnego, skupiając się na pracy. Może właśnie śpieszył się na kolejne spotkanie biznesowe, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że zawrócił w niedozwolonym miejscu, stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie, lecz także dla innych uczestników ruchu drogowego.

Gdyby został przyłapany przez policję, mógłby otrzymać mandat w wysokości 400 zł. Taka brawura mogła skończyć się jednak dużo gorzej. Może następnym razem gwiazdor serialu „Rodzinka.pl” pomyśli dwa razy, zanim znowu wpadnie mu do głowy taki pomysł.

Maciej Musiał wyprowadza się do lasu! Zapłaci za niego FORTUNĘ. To wartość kilku mieszkań

Jakim samochodem jeździ Maciej Musiał?

Maciej Musiał od ponad 6 lat jeździ na co dzień tym samym samochodem. Rzadko spotykany i mało popularny hatchback, z którym aktor jest związany od lat, to Hyundai Veloster Turbo. Cena takiego samochodu na rynku wtórnym wynosi około 30 tys. zł. Maciej Musiał kupił sobie ten samochód na święta w 2014 roku za ok. 100 tys. złotych. Egzemplarz w szarym matowym kolorze pochodził od polskiego przedstawicielstwa marki Hyundaia. Pod maską samochodu Maćka pracuje 186-konny silnik benzynowy, który przy współpracy z 6-biegowym manualem może się rozpędzić od 0 do 100 km/h w 8,4 sekundy.

Steczkowska łamie przepisy ruchu drogowego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze