Obrzydliwy komentarz Gessler. Obraziła fankę, pisząc o męskim nasieniu. Jak tak można?!

2021-01-25 10:41 ksz
Magda Gessler przeszła samą siebie! Zmiażdżyła internautkę obrzydliwym komentarzem
Autor: Instagram

Takiego zachowania Magdy Gessler jeszcze nie widzieliście! Restauratorka zmiażdżyła słownie internautkę, która skomentowała post gwiazdy. Zaczepka nie spodobała się królowej "Kuchennych Rewolucji" i odpowiedziała fance w taki sposób, że ta długo nie będzie mogła się pozbierać. Nikt nie spodziewał się takich obrzydliwych słów ze strony Gessler. Sprawdźcie to!

Magda Gessler pokazała pazury! Nie pozwoliła, aby internautka z niej zadrwiła. Jednak jej odpowiedź zamurowała wszystkich! Nikt nie odważył się dyskutować z gwiazdą. Gessler opublikowała na Instagramie filmik, na którym opowiada o słodkiej niespodziance dla twórcy humorystycznego profilu mniesmieszy_official, na którym Magda Gessler wielokrotnie pojawiała się w formie internetowego mema. Restauratorka przygotowała dla niego szarlotkę z polskich jabłek. Gwiazda pokazała, że również śmieszą ją obrazki z jej wizerunkiem: - Rozśmieszaj mnie dalej. Nie mam dla Ciebie przepisu na życie ale mam wybitny przepis na ciasto. Besos. Jednak coś wyprowadziło ją z równowagi. Był to komentarz pewnej internautki: - Madzia już po jednym głębszym 🏆 Gessler nie miała dla niej litości. Podajemy cytat z Instagrama:

- A ty bo dawcę spermy hieny :) 🌶smacznego !!! Masz większy mózg / może spróbuj innej .. tej pod ręka...ha ha

Gessler sprawiła, że nikt już nie odważył się skomentować jej profilu w taki sposób. Jej odpowiedź zyskała kilkadziesiąt polubień.

ZOBACZ:Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Pies zrobił kupę obok leżącego na podłodze Kammela

Co się stało z twarzą Magdy Gessler?! Reakcje ludzi wgniatają w fotel
Magda Gessler przeszła samą siebie! Zmiażdżyła internautkę obrzydliwym komentarzem
Autor: Instagram Magda Gessler
Najnowsze