Majdan pokazał ZDJĘCIE Z ŁÓŻKA! Zapomniał o drobnym szczególe…

2019-09-10 17:21 doll
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: East News Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

10 września 2016 – ta data już na zawsze odmieniła życie Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek, bo właśnie wtedy Pysiula i Pączek stanęli na ślubnym kobiercu. Po trzech latach kochają się wciąż jak nastolatki, chociaż w ich związku nie brakuje eksplodujących emocji.

Majdanowie obchodzą trzecią rocznicę ślubu, z okazji której Radek postanowił zabrać Małgosię do Rzymu. Cóż, może niektórym wydaje się, że to oklepany kierunek, ale okazuje się, że celebrytka… nigdy tam nie była! Zanim jednak Gosia i Radek dolecieli do Włoch, były piłkarz postanowił wzbić się na wyżyny romantyzmu i złożyć ukochanej życzenia na Instagramie.

Wiadomo, bez tego dowodu miłości relacja nie może być kompletna. Radosław pokazał więc wspólne zdjęcie z łóżka, na którym widać, jak tuli się do żony. - Bo przy Tobie chcę się budzić do końca życia – napisał. Zdjęcie wygląda na spontaniczne i chyba faktycznie zostało wykonane tuż po przebudzeniu, ale wszystko wskazuje na to, że… zrobiła je Gosia, bo Radek smacznie śpi. Majdan nie miał w kolekcji bardziej „perfekcyjnego” zdjęcia?