Majka Jeżowska bawi się z synem i jego dziewczyną w Japonii

2019-11-12 5:11 PAM

Majka Jeżowska (59 l.) uwielbia spędzać czas z rodziną. Kilka dni temu razem z synem Wojtkiem (37 l.) i jego dziewczyną Sophie wybrali się na zasłużony wypoczynek do Japonii. Wszyscy troje są bardzo podekscytowani, gdyż jest to ich pierwszy wspólny wyjazd. Piosenkarka na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu.

– Majka świetnie dogaduje się z synem i jego dziewczyną. Bardzo by chciała, żeby Sophie została jej synową. Z żadną z poprzednich partnerek Wojtka nie miała tak dobrego kontaktu – zdradza „Super Expressowi” znajoma piosenkarki.

W kraju kwitnącej wiśni artystka oprócz fotografowania, zwiedzenia zabytków i poznawania nowej kultury zbiera siły, gdyż stoi przed nią niezwykłe wyzwanie! A jest nim udział w ekomusicalu pt. "Ostatnia Syrena" wyreżyserowanym przez Michała Walczaka. Musical, który nawiązuje do kultowej komedii "Hydrozagadka" Andrzeja Kondratiuka będzie można zobaczyć już w poniedziałek 18 listopada o godz. 20:00 w warszawskim klubie "Niebo". Za muzykę odpowiada Marta Zalewska i Krzysztof Pacan. W projekt zaangażowani są także Santiago Bello (choreografia), Patryca Fitzet (kostiumy), Dawid Grzelak (projekcje wideo), Piotr Pieczyński (reżyseria światła), Magdalena Kocurek (charakteryzacja). Na scenie Majce Jeżowskiej towarzyszyć będą: Paweł Izdebski, Dominika Kachlik, Krzysztof Pacan, Michał Piotrowski, Bartosz Szpak, Jakub Wocial, Marta Zalewska.

Najnowsze