Manowska pokazała kolegę z planu Rolnik szuka żony. Fani rozłożeni na łopatki. Spójrzcie na różnicę wzrostu!

Marta Manowska na planie Rolnik Szuka Żony 8
Autor: Instagram Marta Manowska na planie Rolnik Szuka Żony 8

Marta Manowska zdradza coraz więcej tajemnic z planu 8. edycji "Rolnik szuka żony". Show TVP ma wielu wiernych widzów. Fani Manowskiej na Instagramie bacznie obserwują jej życie prywatne i zawodowe. Gwiazda TVP pokazała kolegę z planu show, który jest operatorem. Internauci oszaleli na jego widok. Manowska wrzuciła do sieci zabawną sesję z kolegą. Różnica ich wzrostu rozbawiła fanów! Zobaczcie komiczne zdjęcia.

Marta Manowska to gospodyni show "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i wielu innych. We wrześniu na antenie TVP1 widzowie będą mogli śledzić przygody bohaterów 8. edycji "Rolnika". Manowska zdradziła na Instagramie, z kim pracuje na planie programu. Opublikowała zdjęcie z postawnym mężczyzną, który wzbudził ogromne zainteresowanie fanów. Dopytywali, kim jest tajemniczy człowiek. Manowska zdradziła, że jest to operator kamery. Internautów rozbawiła różnica wzrostu między prezenterką a operatorem. Manowska postanowiła dodać jeszcze kilka fotek z kolegą z pracy. 

Nareszcie to się stało! Manowska doczekała się ślubu! Szczęśliwa prezenterka TVP pokazała zdjęcie z ceremonii

Ponieważ seria zdjęć z Wojtkiem nie uszka Waszej uwadze i spotkała się ze sporym zrozumieniem wrzucam kolejne - napisała Manowska na Instagramie.

Przy kolejnym zdjęciu z serii napisała: - Ponieważ prosiliście o więcej zdjęć z Wojtkiem - spełniam prośbę. 

Sami zobaczcie, operator "Rolnika" stał się gwiazdą Instagrama!

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ TO: Anna Popek wygląda niesamowicie! Fani zobaczyli jej zdjęcie sprzed 25 lat: "Niewiele się pani zmieniła" [FOTO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze