Marcelina Zawadzka kipi seksem na wczasach. Fanów aż zatkało! [GORĄCE FOTKI]

2021-02-28 8:09 jot
Marcelina Zawadzka
Autor: Artur Hojny/Super Express

Marcelina Zawadzka od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. W końcu ma na swoim koncie tytuł Miss Polonia. Gwiazda właśnie odpoczywa na wczasach. Wybrała się w egzotyczne miejsce, z którego uroków korzysta na całego. Swoim fanom chwali się wypoczynkiem i pokazuje skąpo ubrania. Ci nie mogą wytrzymać.

Marcelina Zawadzka opuściła zimową Polskę i wyleciała na wczasy. Gwiazda wybrała egzotyczny kierunek i tam wypoczywa. Postawiła na Meksyk, gdzie korzysta z uroków urlopu. Nie zapomniała jednak o swoich wiernych fanach i stara się relacjonować im swój pobyt. Wrzuca do sieci zdjęcia i nagrania, które rozpalają zmysły niejednego miłośnika celebrytki. Zawadzka pokazuje piękne miejsca, ale nie zapomina też o prezentacji siebie. Ostatnio wrzuciła na Instagram gorące fotki, które od razu doczekały się mnóstwa komentarzy. Zawadzka wprost kipi seksem! Pokazała się bowiem w bikini. Internauci są zachwyceni urodą i naturalnością Marceliny Zawadzkiej, szczególnie, że w obecnych czasach wiele kobiet decyduje się na poprawienie urody. Marcelina jednak od zawsze stawiała na naturalność. Fani nie mogą się nadziwić: Piękne naturalne zdjęcia 😘💋❤️; Jesteś piękna 😍😍😍😍; Jesteś piękna 😍😍😍😍. Jedno jest pewne, Zawadzkiej można pozazdrościć zagranicznych wojaży. 

SPRAWDŹ>>>>Szokujące doniesienia o Karolu Strasburgerze! Prawda wypłynęła po latach

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze