Dorociński PODBIJA ŚWIAT dzięki serialowi "GAMBIT KRÓLOWEJ". Kulisy hitu Netflixa

2020-11-11 0:29 DECK, TUMM
Dorociński podbija świat
Autor: materiały prasowe Dorociński podbija świat

Takiego sukcesu nikt się nie spodziewał! Marcin Dorociński (47 l.) gra jedną z głównych ról w nowym serialu Netflixa „Gambit królowej”, a produkcja ta w zaledwie kilka dni podbiła cały świat. Dosłownie! Serial króluje nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie i Stanach Zjednoczonych! Zagraniczne media wychwalają naszego aktora.

Serial „Gambit królowej” opowiada historię nastoletniej mistrzyni szachowej, która zdobywa wielką sławę w Stanach Zjednoczonych, a jej życiowym celem jest pokonanie rosyjskiego arcymistrza w tej grze. Główną rolę gra niezwykle oryginalna amerykańska aktorka Anya Taylor-Joy (24 l.), a jej rywala Vasilia Borgova - nasz Marcin Dorociński. Polak może być z siebie bardzo dumny, bo serial święci triumfy na całym świecie. Produkcja jest numerem jeden na Netflixie we wszystkich krajach Europy, Stanach Zjednoczonych, a nawet Australii. Króluje też w ogólnym światowym rankingu platformy!

Zobacz także: Sam David Beckham ZACHWYCONY nowym serialem z udziałem Dorocińskiego

– Na pewno od samego początku wiedział, że to będzie bardzo dobry serial. Robił go w końcu wybitny twórca – Scott Frank, który zrobił wiele scenariuszy i był dwukrotnie nominowany do Oscara za najlepsze scenariusze. Spodziewaliśmy się, że serial będzie hitem, ale nie na aż taką skalę – mówi w rozmowie z „Super Expressem” agentka Dorocińskiego Anna Świątek. – Na pewno udział w tym serialu przełoży się na więcej ról za granicą – cieszy się menedżerka aktora.

Jak udało nam się dowiedzieć, Dorociński nie musiał przejść castingu do roli, a propozycja zagrania w serialu przyszła prosto od jego twórców.

Brawo!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze