Ten widok zwala z nóg! Zobaczcie, jak mieszka Marcin Prokop, mamy zdjęcia!

2021-03-04 19:13 sylwiab
Marcin Prokop
Autor: AKPA Marcin Prokop

Marcin Prokop, który chroni prywatności swojej rodziny, zaskoczył wszystkich wyznaniem, że spodziewa się dzidziusia. Informację podchwycili i fani i media, wtedy prezenter DDTVN zedytował post i dodał tagi, które wyjaśniają, że to tylko żart. Tymczasem zebraliśmy dla Was zdjęcia, które pokazują, w jakich warunkach mieszka Marcin Prokop, a jest czego zazdrościć! Co za widoki!

Marcin Prokop, który stroni raczej od pokazywania swojego życia prywatnego, przez pandemię koronawirusa kilkakrotnie wpuścił fanów do swojego domu, pokazując zrobione w nim zdjęcia. Dzięki temu można podejrzeć, jak mieszka. Razem z żoną Marią i 15-letnią córką Zosią mieszkają na warszawskiej Pradze. Prezenter DDTVN mieszka w całkiem sporym domu wśród zieleni, a rodzina ma do dyspozycji duży ogród. 

NIE PRZEGAP: Jest grubo! Żonie Wiśniewskiego puściły hamulce i publicznie wdała się w awanturę, poleciały bluzgi! Mamy zdjęcie!

Dom Prokopów urządzony jest wyjątkowo oryginalnie. I choć dominuje w nim nowoczesność, to znajdziemy też sporo klasycznych akcentów. Marcin Prokop pokazał kilka pomieszczeń ze swojego domu i widać, że przestrzeni mu nie brakuje. 

Tak mieszka Marcin Prokop. Prezenter DDTVN ma się czym chwalić, widoki robią wrażenie

Okna w domu Marcina Prokopa są duże i rozpromieniają w większości zdominowane przez biel przestrzenie. Prezenter DDTVN może pochwalić się też pokojem do gier na konsoli. W jego domu znajduje się także pianino, a regały aż wręcz uginają się pod ciężarem znajdujących się tam książek. Marcin Prokop ma też własny pokój do pracy, a w garażu przechowuje ukochane motocykle. 

Niedawno chwalił się, że na czas pandemii zrobił sobie w nim domową siłownię! Przekonajcie się sami, jak mieszka Marcin Prokop w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Jest pilne ostrzeżenie GIS ws. mięsa z Lidla i Biedronki! Natychmiast wyrzućcie je do śmieci, spożycie może być niebezpieczne!

NIE PRZEGAP: Wnuczka Stalina twierdzi, że ma kontakt z zaświatami! Zmarły dziadek powiedział jej, kiedy wybuchnie III Wojna Światowa!

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze