Córka gwiazdora "Rancza" o potwornym bólu. Przeszła dwie operacje

2021-03-02 18:11 mga
Wiesław Komasa
Autor: AKPA Aktor to ojciec reżysera Jana Komasy i wokalistki Mary Komasy

Mary Komasa (36 l.) to utalentowana wokalistka i kompozytorka, która na co dzień mieszka z mężem w Berlinie. Maria Komasa-Łazarkiewicz to córka znanego aktora Wiesława Komasy (72 l.), znanego m.in. z "Rancza" i siostra reżysera Jana Komasy (40 l.), twórcy "Miasta 44, czy też "Bożego Ciała. Od lat Mary Komasa walczy z endometriozą.

- Marzec jest miesiącem endometriozy. Moja historia zaczęła się w momencie diagnozy w 2009 roku. Od tego czasu przeszłam dwie operacje. Przez lata byłam na terapii lekiem Visanne. Endometrioza dotyka 1 na 10 kobiet. Poziom bólu z jakim się zmagamy jest nie do opisania. Nie mówię tutaj tylko o ogromnym bólu fizycznym. Ból psychiczny, PTSD (Zespół stresu pourazowego przyp.), zmagamy się z tym każdego dnia. Jesteśmy Endo wojowniczkami! Chciałabym Was wszystkie dzisiaj przytulić - napisała Mary Komasa na Facebooku.

Endometrioza to bój przy miesiączkach, czy stosunku seksualnym. Powoduje kłopot z zajściem w ciążę. Ostatnio o tej chorobie mówiła aktorka Karolina Szymczak (30 l.), Żona Piotra Adamczyka (49 l.), która przeszła specjalną operację w klinice pod Wrocławiem. 

Żona Adamczyka choruje na coś okropnego. Powoduje to ból podczas seksu! Wideo ze szpitala

Żona Piotra Adamczyka walczy o płodność. Pokazała blizny po operacji [ZDJĘCIE]

Przypomnijmy, że Mary Komasa jest żoną Antoniego Komasy-Łazarkiewicza (41 l.), kompozytora muzyki filmowej, który jest synem pary reżyserów Magdaleny (67 l.) i Piotra Łazarkiewiczów (+54 l.). Para ma dwie córki. Jego ciotką jest Agnieszka Holland (73 l.).

Niezapomniani. Groby gwiazd, które zmarły na straszne choroby. Cz. 2
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze